Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Робоче засідання «Стала енергетична політика як передумова енергетичної незалежності територіальної громади Харківщини»
There are no translations available.

alt22 грудня 2016 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулося робоче засідання на тему: «Стала енергетична політика як передумова енергетичної незалежності територіальної громади Харківщини».

На даній зустрічі обговорили можливості сталої енергетичної політики, що має стати передумовою для енергетичної незалежності територіальних громад Харківщини. У заході взяли участь: голова Харківської обласної ради Чернов С.І., голови постійних комісій облради Немикіна Л.П., Стронов А.О. від ХНУМГ імені О. М. Бекетова – ректор Університету Бабаєв В.М., проректор з наукової роботи Сухонос М.К., директор Центру регіонального розвитку, завідувач кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Димченко О. В., директор підвищення кваліфікації Прасол В.М.

altalt

В ході засідання Чернов С.І. та національний експерт «Угоди мерів» Кисіль О. вручили сертифікат підписанта Угоди мерів Мерефянському міському голові Сітову В.І.: відповідний документ був підписаний 7 грудня. Таким чином, Мерефа стала дев'ятим містом на Харківщині, що приєдналася до Угоди мерів. Крім того, присутні на засіданні міські голови Харківщини дізналися про механізми енергосервісу для фінансування проектів з енергозбереження. Йшлося також про необхідність вироблення регіональної стратегії щодо підтримки ініціатив сталого енергорозвитку.

Угода мерів щодо клімату і енергії – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях.

Слідуючи цим зобов’язанням підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

04 9

altalt

 
Infinity – International Fellowship IN trandisciplinar ITY supported by Erasmus Mundus programme

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Другие сайты Университета

Social Buttons:


365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1    2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

DreamSpark

Who on site

We have 88 guests online
You are here  : Home Робоче засідання «Стала енергетична політика як передумова енергетичної незалежності територіальної громади Харківщини»

mon baner