Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Розвиток польського напрямку співпраці Університету
There are no translations available.

DSC 7269_Edited15 грудня 2016 р. Університет відвідали віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові пан Ян Здановський та професорка Вроцлавського університету Аґнєшка Матусяк.

В рамках візиту до Університету відбулася робоча зустріч пані Аґнєшка Матусяк з науковцями кафедри історії та культурології (зав. каф., д.і.н. Рябченко О.Л., доц. к.філос.н. Фесенко Г.Г.). Були окреслені перспективи розширення спільної академічної діяльності у таких напрямках: розробка спільних навчальних програм підготовки аспірантів за спеціальністю «Історія», проведення науково-практичної конференції щодо стану та перспектив гуманітаристики у сучасному європейському науково-освітньому просторі.

Аґнєшка Матусяк – відома науковця, завідувачка Відділу україністики в Інституті слов’янської філології, а також Центру постколоніально-посттоталітарних студій на Філологічному факультеті Вроцлавського університету (Польща). Її наукові інтереси: історія російської та української літератури XX століття, постколоніальні, посттоталітарні та ґендерні студії. Студенти та науковці ВНЗ Харкова мали змогу відвідати лекцію Аґнєшки Матусяк в ХНУ імені В.Н.Каразіна та тему: «Польське бачення постколоніальних та деколоніальних студій у світлі досліджень літератури Центральної та Східної Європи після 1989 року».

Віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові пан Ян Здановський відзначив плідну співпрацю ХНУМГ імені О.М.Бекетова з Посольством Республіки Польща в Україні, високо оцінив діяльність Українсько-польського культурно-освітнього центру нашого Університету. Пан Ян Здановський також висловив сподівання, що освітній візит професорки Вроцлавського університету буде сприяти встановленню нових продуктивних контактів між академічними спільнотами двох країн.

Також Університет планує поширити співпрацю з Вроцлавським університетом в рамках інших підрозділів, зацікавлених у розвитку польсько-українських науково-освітніх контактів.

 
Infinity – International Fellowship IN trandisciplinar ITY supported by Erasmus Mundus programme

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Другие сайты Университета

Social Buttons:


365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1    2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

DreamSpark

Who on site

We have 75 guests online
You are here  : Home Розвиток польського напрямку співпраці Університету

mon baner