Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Создана трехмерная геомодель особняка, улица Дарвина, 35, Харьков

01 obj02 authВ рамках проекта «Трехмерные модели в Google Планета Земля» создана и зарегистрирована в слое фотореалистических зданий Google трехмерная геомодель особняка, улица Дарвина, 35, Харьков.

Автор модели – Барчан Алиса, факультет АДОМ
Подробнее...
 
8 листопада 2016 року в університеті пройшли заходи, присвячені 60-річчю створення СБЗ ХІІКБ

vidkrittya EditedПротягом усього 2016 року під патронатом «Ради зі збереження спадщини університету», яку очолює ректор, професор В.М. Бабаєв, в університеті відбуваються урочисті заходи з нагоди ювілеїв кафедр, факультетів, видатних вчених та знакових подій в історії університету.

8 листопада 2016 року в університеті пройшли заходи, присвячені 60-річчю створення студентських будівельних загонів колишнього Харківського інституту інженерів комунального будівництва.

Подробнее...
 
Участь професора кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Жихор Олени Борисівни у «Cashless Ukraine Summit»

22 19 листопада 2016 року професор кафедри ЕПБАРР Жихор Олена Борисівна прийняла участь у Cashless Ukraine Summit (м. Київ), який організувала компанія Visa.

Мета Cashless Ukraine Summit – зібрати разом впливових українських та міжнародних лідерів думки, бізнесменів, молодь, вчених та представників засобів масової інформації для обговорення інноваційних трендів у галузі електронних платежів, а також пріоритетів фінансової грамотності для розбудови безготівкового суспільства в Україні.

Подробнее...
 
Вітаємо стипендіатів Кабінету Міністрів України з отриманням подяк від Харківської обласної ради

01 DSC_0361_Edited02 DSC_0362_EditedВ рамках міжнародного дня науки 10.11.2016 в музейній залі університету відбулось урочисте нагородження стипендіатів Кабінету Міністрів України для молодих учених: зав. каф. ОАПіР, к. арх., доц. Вотінова М.А., ас. каф. АБіСтаДАС, к. арх. Смірнову О.В., доц. каф. ВВіОВ, к.т.н. Шевченко Т.О., ст. викл. каф. МГФтаІГ, к.т.н. Табачнікова С.В. з отриманням відзнак від Голови Харківської обласної ради Чернова С.І.

Бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності молодих учених!

 
В рамках подготовки ко Дню Карьеры "Your Challenge!" состоятся мастер-классы для студентов

2016 11_11_01_Edited2016 11_11_02_Edited

 
15-16 листопада відбудеться Всеукраїнська науково-технічна конференція Проблеми архітектури та містобудування в умовах глобалізації

01 8974534

 
З 14 по 19 Листопада - тиждень відкритих дверей каф. Систем електропостачання та електроспоживання міст

01 b-EOG-1

 
Сборная команда ХНУГХ им. А. Н. Бекетова по футболу - серебряный призер Кубка города Харькова!

01 VH0-Erlxsg9 ноября 2016 года на стадионе «Арсенал» состоялась финальная игра между командами

ХНУГХ и ФК «Жихарь», в результате упорной борьбы сборная команда ХНУГХ заняла

2 место

Подробнее...
 
Слухачі університетської школи розвитку «Мер міста» познайомилися з основами управління міськими фінансами

01 3_EditedПродовжуються заняття в університетській школі розвитку «Мер міста». 9 листопада 2016 року понад 150 лідерів учнівського самоврядування та учнів 9 – 11 класів шкіл м .Харкова зустрілися з Заступником Харківського міського голови, директором Департаменту бюджету і фінансів, професором кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Таукешевою Тетяною Дауледкіріївною.

Подробнее...
 
8 листопада відбувся обласний круглий стіл з енергоефективності в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

01 DSC_0524Учасники круглого столу обговорили пріоритетні напрями діяльності університету, як партнера проекту, у сфері підвищення енергоефективності та енергобезпеки в міському господарстві, нових ефективних систем для будівель та споруд, використання альтернативних джерел енергії та підвищення ефективності котельного обладнання децентралізованих систем теплопостачання. Також учасники мали змогу відвідати лабораторію «Сонячна електростанція», що розташована в освітньо-виробничому центрі університету «Сучасні технології в енергетиці».

Подробнее...
 
Відкрита лекція «Забезпечення академічної доброчесності»

01 DSC_996704.11.2016 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова вдруге відвідала професор Університету Roanoke (USA) та стипендіат програми Fulbright Scholar (the USA) Марта Кухар з відкритою лекцією «Забезпечення академічної доброчесності».

Подробнее...
 
09.11.2016 р. пройде майстер-клас "Управління міськими фінансами"

2016 11_09_Banner

 
Університет презентує досвід формування громадянської компетентності учнівської молоді

01 104 листопада 2016 року на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 156 відбувся міський семінар-практикум за темою: «Громадянська компетентність школярів та шляхи її виховання». За запрошенням Департаменту освіти Харківської міської ради від ХНУМГ імені О.М. Бекетова в семінарі прийняла участь директор Центру доуніверситетської освіти і кар’єри, доцент кафедри Менеджменту і адміністрування, психолог, член ГО Центр психологічного розвитку «РАЗОМ» Мельман Вікторія Олександрівна з доповіддю «Громадська компетентність учнівської молоді в контексті формування ціннісних орієнтацій особистості».

Подробнее...
 
Студенти Університету взяли участь у майстер-класі провідного фахівця з емоційного інтелекту Петра Холявчука

01 104 листопада 2016 року за підтримки Центру доуніверситетської освіти і кар’єри, деканів факультеті менеджменту і економіки і підприємництва, студенти, викладачі і співробітник Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова зустрілися з директором Київського Інституту Тренінгу, психологом, психотерапевтом, бізнес-тренером Петром Холявчуком.

Подробнее...
 
Перемога Вагіфа Аскерова

21 1Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, вітає студента 3 курсу, групи ЕП 2014-1, Аскерова Вагіфа.

Наш дорогий Вагіф Аскеров досвідчений боєць, взяв участь и переміг у бою Файт Найт Леомакс. Місто Запоріжжя, бій у вазі 65 кг #economist_beketov

Подробнее...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Infinity – International Fellowship IN trandisciplinar ITY supported by Erasmus Mundus programme

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Другие сайты Университета

Социальные сети:


365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1    2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

DreamSpark

Кто на сайте

Сейчас 55 гостей онлайн
You are here  : Главная

mon baner