Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Фінал Х Регіонального конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді»

DSC 483930 листопада 2016 р. в Університеті відбувся фінал Х Регіонального конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді». Організатори конкурсу: Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та ХНУМГ ім. О.М. Бекетова

Учасниками ювілейного конкурсу стали молоді викладачки, докторантки, аспірантки, студенти та студентки Харківщини та представники ВНЗ з інших регіонів України (Житомир, Миколаїв, Одеса, Рівне, Тернопіль, Чернігів). До конкурсу традиційно долучились ВНЗ – члени Всеукраїнської мережі осередків гендерної освіти ВНЗ.

Подробнее...
 
Деловые игры и киносеанс рамках проведения недели экономики «Business week»

01Четвертый день празднования недели экономики «Business week» запомнился студентам кафедры экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития просмотром кинофильмов и деловыми бизнес-играми.

Появлении экономики, как науки, экономические работы известных отечественных и зарубежных экономистов – должен знать каждый экономист! В рамках празднования недели экономики «Business week» студентам кафедры экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития профессорско-преподавательский состав подготовил киносеанс на экономическую тематику.

Подробнее...
 
10.12.2016 - День відкритих дверей кафедри Міського будівництва

Den vidkritih_dverey_kaf_MB

 
Центру післядипломної освіти та заочного навчання – 30 років!

666 130 листопада 2016 року відбулося урочисте засідання з нагоди 30-річчя створення Факультету післядипломної освіти та заочного навчання (нині – Центр післядипломної освіти та заочного навчання). З ювілеєм колектив Центру привітали ректор Університету проф. В.М. Бабаєв, почесний ректор Університету проф. Л. М. Шутенко, декани факультетів, провідні викладачі та радник міського голови м. Лозова Харківської області О. О. Інденко. Гості свята побажали Центру післядипломної освіти та заочного навчання подальшого процвітання та розвитку, а його співробітникам – плідної праці, творчої наснаги та успіхів в досягненні нових вершин. Було зроблено пам`ятні світлини та проведено ознайомлення з виставкою, яка відображує основні етапи розвитку Центру.

Подробнее...
 
День тренингов от известных спикеров в рамках проведения недели экономики «Business week»

829 ноября 2016 г. в рамках проведения недели экономики «Business week» были проведены ряд современных актуальных тренингов от известных спикеров, для студентов кафедры экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития, а так же всех желающих гостей.

Подробнее...
 
В Університеті відбувся традиційний ярмарок студентських можливостей «Beketov Expo 2016»

DSC 5085У роботі ярмарку взяли участь відділи та центри ХНУМГ імені О.М. Бекетова та запрошені гості.

Студентам були презентовані можливості міжнародних стажувань, вивчення іноземних мов, працевлаштування, волонтерства, проводилися ділові ігри та психологічні тестування. Проект спрямований на підвищення поінформованості молоді щодо можливостей, які відкриває для них студентська столиця, адже активна життєва позиція є запорукою ефективного розвитку громадського суспільства.

Подробнее...
 
Вітаємо з захистом докторської дисертації!

01 1Вітаємо доцента кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Степаненко Сергія Васильовича з успішним захистом дисертаційної роботи “Державне регулювання процесів економічного розвитку в сфері суспільного відтворення: регіональний аспект” на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління.

Бажаємо подальших творчих успіхів!

 
Університет став партнером Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у проекті «Впровадження дуальної освіти у вищу школу»

01 123-24 листопада 2016 у Києві відбулась експертна зустріч партнерів проекту з впровадження дуальної освіти в Україні, учасниками якої були представники 17 ВНЗ, а також експерти Німеччини та США. Організаторами виступили Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта та Українська асоціація маркетингу.

Подробнее...
 
Відкриття проекту секрети успішних харків 'ян та презентація можливостей студентів у рамках Beketov Expo 2016

altХарківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова традиційно проводить ярмарку студентських можливостей «Beketov Expo 2016» для презентації проектів, програм та активності, у яких можуть брати участь студенти паралельно із навчальним процесом.

Подробнее...
 
День відкритих дверей кафедри ТСЛ 26.11.16

alt26 листопада 2016 року кафедрою «Транспортних систем і логістики» Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова було проведено день відкритих дверей.

Викладачі і студенти кафедри ТСіЛ за підтримки керівництва університету запросили випускників шкіл та технікумів у кількості 43 осіб до себе у гості.

Подробнее...
 
Приглашение на он-лайн семинары от компании Thomson Reuters

Компания Thomson Reuters приглашает всех желающих принять участие в очередной серии онлайн-семинаров, посвященных работе с платформой Web of Science и другими ресурсами для научной деятельности, которая пройдет в период с 30 ноября по 9 декабря 2016 года.

Подробнее...
 
Открытие недели специальности «BUSINESS WEEK»

9

28 ноября 2016 г. состоялось торжественное открытие недели специальности кафедры экономики предприятий, бизнес-администрирования и регионального развития «Buisness week», которое проводилось в формате круглого стола для студентов, гостей и преподавателей.

Студенты представляли свои достижения в международной, научной, а так же в бизнес-сфере, основные виды направлений работы и досуга Бизнес-инкубатор и Бизнес-ассоциацию. Успешные студенты, выпускники специальности были представлены в режиме он-лайн включения, рассказали о правильном выборе ими будущей профессии, дали рекомендации студентам по достижению высот карьерной лестницы.

Подробнее...
 
З 5 по 9 грудня 2016 року буде проходити тиждень спеціальності «Облік і аудит» з кафедрою фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту

Шановні студенти, школярі та майбутні абітурієнти! Запрошуємо вас взяти участь у тижні спеціальності «Облік і аудит», який відбудеться з 5.12.16 по 09.12.16.

01 1

Подробнее...
 
Создана трехмерная геомодель Харьковской кенассы

 

objauthВ рамках проекта «Трехмерные модели в Google Планета Земля» создана и зарегистрирована в слое фотореалистических зданий Google трехмерная геомодель Харьковской кенассы.

Автор модели – Морковская Ева, факультет АДОМ
Подробнее...
 
Вітаємо Плюгіна Владислава Євгеновича з перемогою у XVIII Обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» в номінації «Науковець»

01 EditedВітаємо доктора технічних наук, професора кафедри системи електропостачання та електроспоживання міст ПЛЮГІНА Владислава Євгеновича – переможця XVIII Обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» в номінації «Науковець». Урочисте нагородження відбулось 28 листопада в ХНАТОБі. Учасниками заходу стали керівники, науково-педагогічні працівники, провідні вчені, аспіранти, магістри та студенти вищих навчальних закладів.

Подробнее...
 
Еще статьи...


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Infinity – International Fellowship IN trandisciplinar ITY supported by Erasmus Mundus programme

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Другие сайты Университета

Социальные сети:


365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1    2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

DreamSpark

Кто на сайте

Сейчас 81 гостей онлайн
You are here  : Главная

mon baner