Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

PM Week – неделя проектного менеджмента

pm weekКаждый первый четверг ноября отмечается международный день проектного менеджмента – профессиональный праздник, который создан, чтобы отметить успехи менеджеров проектов и членов проектных команд в сфере эффективного управления проектами.

В этом году кафедра управления проектами в городском хозяйстве и строительстве приглашает Вас принять участие в неделе проектного менеджмента – PM Week.

Подробнее...
 
Чемпионат мира по кикбоксингу

01 4654654564С 1 по 2 октября 2016 года

В городе Афины (Греция)

состоялся 3-й Официальный любительский чемпионат мира по К-1 (кикбоксинг).

В Чемпионате приняли участие более 500 лучших спортсменов из 23 стран.

Подробнее...
 
Будівельний факультет та кафедра Земельного адміністрування та геоінформаційних систем вітає студента 3-го курсу, групи ГКЗ-2014-3, Мітягина Костянтина, з перемогою у 3-му Офіційному чемпіонаті світу з кікбоксингу К-1 та тайландському боксу Муей Тай ISKAм

01 hWQ_N3_PzT0За результатами всесвітнього чемпіонату Мітягин Костянтин здобув золоту медаль та звання Чемпіона світу серед дорослих у ваговій категорії до 77 кг. Успіхів Вам і перемоги у наступних турнірах!!!

Подробнее...
 
Поновлено доступ та відкрита реєстрація у наукометричній базі Web of Science до 31.10.2016 року

webofscienceШановні науковці, повідомляємо Вас, що станом на 25.10.2016 р. у наукометричній базі Web of Science зареєструвалося лише 60 викладачів. Просимо зареєструватися усіх охочих у найкоротший термін, тому що вільний доступ до бази Web of Science буде завершено 31.10.2016 року! Реєстрація продовжується у залі інформаційного сервісу наукової бібліотеки! Після реєстрації у бібліотеці ви зможете користуватися Web of Science з будь-якого персонального комп'ютера під час дії тестового доступу.

Подробнее...
 
Вітаємо команду "Економіст-бекетовець", яка посіла четверте призове місце серед п'ятнадцяти команд на 2 міському турнірі економістів в ХНЕУ ім. С. Кузнеця

17 122 жовтня 2016 року відбувся 2 міський турнір економістів в ХНЕУ ім. С. Кузнеця, в якому взяли участь 15 команд з різних ВНЗ міста Харкова. ХНУМГ ім. О. М. Бекетова представляла команда магістрів 5 курсу спеціальності "Економіка і організація бізнесу": Гребенець Катерина, Склярова Ірина, Моря Ганна і Кошелевич Христина. Команду "Економіст-бекетовець" до участі в міському турнірі підготували викладачі кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку: к.е.н., доцент Бурак Олена Миколаївна і асистент Покуца Ілля Володимирович. Студенти підготували актуальні доповіді за темами турніру і гідно представили свої дослідження в заданих економічних напрямках, а також виявили себе в ролі рецензентів і опонентів команд-конкурентів, що було відзначено членами журі та високими балами при проходженні двох конкурсних турів. Команда "Економіст-бекетовец" посіла четверте призове місце серед п'ятнадцяти команд, була нагороджена грамотою за участь і отримала високі бали від журі за активну участь.

Вітаємо учасників турніру та їх керівників з високими результатами та бажаємо нових наукових перемог! #ХНУГХ #economist_beketov

Подробнее...
 
В ХНУМГ імені О.М. Бекетова відбувся Х міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

01 001_Edited22 жовтня 2016 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся Х міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів, учасниками якого стали 12 учнівських команд з усіх районів міста.

Подробнее...
 
Професор Л. М. Жванко взяла участь у роботі міжнародної конференції «Інтелектуали і Перша світова війна: перспектива Центральної Європи»

01 120-22 жовтня 2016 р. доктор історичних наук, професор Л.М. Жванко взяла участь у роботі міжнародної конференції «Інтелектуали і Перша світова війна: перспектива Центральної Європи». Її організатором виступив Інститут історії Ягеллонського університету у Кракові, а серед учасників – історики з Австрії, Великої Британії, Німеччини, Сербії, Польщі, України, США, Росії та Чехії.

Подробнее...
 
18 жовтня в Університеті відбулася зустріч студентського активу першого курсу з ректором Володимиром Миколайовичем Бабаєвим

01 DSC_632318 жовтня в Університеті відбулася зустріч студентського активу першого курсу з ректором Володимиром Миколайовичем Бабаєвим. У вступному слові Володимир Миколайович ознайомив студентів із результатами соціологічного опитування, яке було проведено серед першокурсників Університету: наскільки студентів влаштовують якість та умови навчання, які взаємовідносини у них складаються у новій групі та з кураторами. Більшість першокурсників мають позитивне враження від перших місяців занять, змогли побудувати хороші стосунки з одногрупниками та рекомендували б поступати до Університету своїм знайомим та друзям. Проте, є і проблемні питання, з якими студенти звернулися до ректора у рамках зустрічі.

Подробнее...
 
Університет вітає маленьких науковців!

01 1_EditedНапередодні осінніх канікул за запитом адміністрації Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Центром доуніверситетської освіти і кар’єри було організовано і проведено заходи щодо популяризації науки серед учнів 3 – 4 класів. Така інноваційна форма роботи є дуже важливою сьогодні, оскільки стрімка еволюція технологій веде до того, що незабаром популярними та перспективними стануть саме інженерні спеціальності, які дуже широко представлені в ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

Подробнее...
 
Щиро вітаємо

Shapovalenko Zahist2016Старшого викладача кафедри Туризму і готельного господарства, заступника декана факультета Менеджменту з навчальної роботи Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Шаповаленко Дениса Олександровича з успішним захистом кандидатської дисертації на тему «Соцiально-економiчний механiзм комплексного розвитку житлово-комунального господарства регiону» за спеціальністю 08.00.05 – Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка. Публічний захист дисертації відбувся 7 жовтня 2016 року.

Бажаємо подальших наукових звершень та нових перемог!

 
Вітання з Остравського технічного університету!

Дуже жваво й динамічно пройшов перший місяць нашого перебування в Чеській Республіці в Остравському технічному університеті, де ми – Анна Коротєєва, Юлія Овчарова та Альбіна Пащенко – студенти кафедри ЕПБА та РР, та старший викладач кафедри Панова Олена Дмитрівна розпочали своє академічне навчання та наукову роботу 6 вересня за програмою Еразмус+. Досвід отриманий за цей період не зрівняється з місяцями життя вдома! Ми побачили десятки нових цікавих місць, познайомились зі студентами з різних країн, навчилися вирішувати побутові проблеми, адаптуючись до правил перебування на кампусі закордонного вишу, а також культурних особливостей країни... Але про все це за порядком.

Подробнее...
 
Реалізовано міжнародний проект з обміну студентів та викладачів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова до International company project and real estate management ( м. Варна, Болгарія) (9.10.2016 – 17.10.2016)

01 1Кафедрою Земельного адміністрування та геоінформаційних систем, факультетом Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва та факультетом Менеджменту реалізовано міжнародний проект з обміну студентів та викладачів між Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та International company project and real estate management ( м. Варна, Болгарія).

Подробнее...
 
20 жовтня 2016 року – вітаємо проф. Долю Володимира Тимофійовича з Ювілеєм!

01 1Колектив кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту та керівництво університету щиро вітають професора, доктора економічних наук Долю Володимира Тимофійовича з 80-річним Ювілеєм!

Його особистий приклад, професійна діяльність стали прикладом для виховання майбутніх поколінь, формування відповідальної інтелектуальної еліти нашої держави.

Він пройшов з університетом славний трудовий шлях.

Подробнее...
 
Цілеспрямованість веде до перемоги!

01 1Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування вітає студента 3-го курсу, групи ЕП-2014-1, Вагіфа Аскерова, з перемогою в турнірі Fight Nights Leomax. Гран прі місто Запоріжжя. Вагіф, ми пишаємося тим, що у нас навчається такий серйозний, цілеспрямований і сильний студент! Успіхів Вам і перемог!!!

Подробнее...
 
20 октября 2016 года в конференц - зале №2 стартовал проект от Студенческого Сената «Школа успешного студента»

01 AXOI35Lks3kНа открытие школы был приглашен ректор университета Бабаев Владимир Николаевич, который замотивировал ребят двигаться на встречу успеху. В роли почетного гостя и спикера первого тренинга, на тему «Командообразование» был глава Харьковского молодежного городского совета при Харьковском городском голове – Михаил Лазарев. Так же на открытии присутствовали заместитель главы ХМГС по вопросам культуры и спорта – Валерия Манчак и директор Департамента R&D – Джмиль Андрей. Ребята поделились своим опытом командообразования и раскрыли секреты работы в них.

Подробнее...
 
Еще статьи...


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Infinity – International Fellowship IN trandisciplinar ITY supported by Erasmus Mundus programme

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Другие сайты Университета

Социальные сети:


365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1    2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

DreamSpark

Кто на сайте

Сейчас 66 гостей онлайн
You are here  : Главная

mon baner