Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Студии юного архитектора - атмосфера радости и творчества
There are no translations available.

01 15 ноября наши юные зодчие целый день учились основам моделирования и композиции. Фантазии и смекалке не было предела! А попробуйте на одной колонне уравновесить 27 больших деталей! А построить дом в 4 этажа без единого крепления? А написать слово и не использовать ни одной стандартной буквы? Со всем справились, все получилось! Следующее занятие 8 и 9 ноября в 16.00. Присоединяйтесь!

Read more...
 
Конкурс-захист студентських науково-дослідних робіт «Лісознавство ІІІ тисячоліття»
There are no translations available.

01 2841507374.11.2016 р. у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова за підтримки Українського ордена «Знак Пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького відбувся Конкурс-захист студентських науково-дослідних робіт «Лісознавство ІІІ тисячоліття».

Read more...
 
Создана трехмерная геомодель Харьковской государственной академии дизайна и искусств
There are no translations available.

модельавторВ рамках проекта «Трехмерные модели в Google Планета Земля» создана и зарегистрирована в слое фотореалистических зданий Google трехмерная геомодель Харьковской государственной академии дизайна и искусств.

Автор модели – Бондарева Анастасия, факультет АДОМ

 
Read more...
 
Ювілей кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем
There are no translations available.

01 13.11.2016 р. кафедра земельного адміністрування та геоінформаційних систем відсвяткувала своє п’ятдесятиріччя.

Свято почалось з проведення міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої п’ятдесятиріччю кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем.

Read more...
 
Мы верим, в то, что создание и поддержка ОСМД будет способствовать улучшению технического состояния жилищного фонда города
There are no translations available.

19 1Выпускники курса "Организация и управление деятельностью объединений совладельцев многоквартирных домов" 2016, благодарят Харьковский национальный университет городского хозяйства, имени А.Н. Бекетова и Департамент жилищного хозяйства, за предоставленную возможность изучить курс и получить колоссальный опыт в управлении ОСМД.

Read more...
 
Конкурс проектів «Kharkiv IT Unicorns»
There are no translations available.

01 135874753_o03.11.2016 року в Бізнес-інкубаторі ХНУМГ імені О. М. Бекетова в рамках конкурсу проектів для студентської молоді, які сприяють розвитку ІТ-інфраструктури міста, від громадської організації «Харківський ІТ-кластер» відбувся захід – IDEA RAMA.

Read more...
 
Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку вітає студентку 3 курсу, групи ЕП 2014-1, Юлію Коровко
There are no translations available.

0066616 жовтня, Юля взяла участь в шоу-програмі «Караоке на майдані». Ми пишаємося Юлею і з нетерпінням чекаємо виходу передачі в ефір. Ефір відбудеться 29 січня о 9.00 на телеканалі СТБ #economist_beketov

 
04.11.2016 р. відбудеться майстер-класс "Емоційний інтелект як ресурс в особистому і діловому житті"
There are no translations available.

04 11_2016_News

 
Конкурс проектів для студентської молоді, які сприяють розвитку ІТ-інфраструктури міста від громадської організації «Харківський ІТ-кластер»
There are no translations available.

Повідомляємо Вам, що громадська організація «Харківський ІТ-кластер» організовує ряд проектів серед студентської молоді, які сприяють розвитку ІТ-інфраструктури міста. Проекти зачіпають галузі освіти, безпеки, юридичних аспектів ведення бізнесу, налагодження міжнародних зв'язків з ІТ-спільнотами та розвитку інфраструктури в місті. Одним із таких проектів є проект під назвою «Kharkiv IT Unicorns». Він включає в себе серію заходів, спрямованих на підвищення підприємницької культури студентів Харкова, на активізацію стартап-руху та залучення бізнес-інтересів до Харкова.

Read more...
 
90-річний ювілей відзначив Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України
There are no translations available.

01 128 жовтня 2016 року у м. Києві відбулися урочистості з нагоди 90-річного ювілею Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Read more...
 
Школа волонтерів 2016
There are no translations available.

01 image00120-22 жовтня 2016 року у базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося навчання студентів в рамках проекту «Школа Волонтерів», який реалізовується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв'язку з збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб »і є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України, що фінансуються німецьким урядом і виконуються німецької федеральної компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Read more...
 


Page 10 of 186
Infinity – International Fellowship IN trandisciplinar ITY supported by Erasmus Mundus programme

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Другие сайты Университета

Social Buttons:


365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1    2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

DreamSpark

Who on site

We have 78 guests online
You are here  : Home

mon baner