Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Неделя проектного менеджмента в Университете

01 1С 31 октября по 4 ноября в Университете проходила неделя проектного менеджмента – PM Week.

Эта неделя была посвящена Международному Дню Проектного Менеджмента – профессиональному празднику, который создан, чтобы отметить успехи менеджеров проектов и членов проектных команд в сфере эффективного управления проектами.

Подробнее...
 
18.11.2016 р. у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбудеться "День кар'єри"

Den karyery_18_11_2016_News_Edited

Програма проведення "Дня кар'єри"

 
Нова традиція факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва

01 3W2BIQM3MbkЗ нинішнього року студенти-архітектори старших курсів придумали і втілили в життя нову традицію посвяти першокурсників у студентів-АДОМовці. В архітектурно-художніх майстернях АРХАУС студенти кожного курсу презентували свою групу піснями і постановками з гумористичним ухилом. Першокурсники стали на одну сходинку ближче до професії Зодчого і отримали масу корисних порад від старшокурсників. Захід пройшов в теплій дружній обстановці і тепер традиції будуть підтримуватися з року в рік!

Подробнее...
 
Студии юного архитектора - атмосфера радости и творчества

01 15 ноября наши юные зодчие целый день учились основам моделирования и композиции. Фантазии и смекалке не было предела! А попробуйте на одной колонне уравновесить 27 больших деталей! А построить дом в 4 этажа без единого крепления? А написать слово и не использовать ни одной стандартной буквы? Со всем справились, все получилось! Следующее занятие 8 и 9 ноября в 16.00. Присоединяйтесь!

Подробнее...
 
Конкурс-захист студентських науково-дослідних робіт «Лісознавство ІІІ тисячоліття»

01 2841507374.11.2016 р. у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова за підтримки Українського ордена «Знак Пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького відбувся Конкурс-захист студентських науково-дослідних робіт «Лісознавство ІІІ тисячоліття».

Подробнее...
 
Создана трехмерная геомодель Харьковской государственной академии дизайна и искусств

модельавторВ рамках проекта «Трехмерные модели в Google Планета Земля» создана и зарегистрирована в слое фотореалистических зданий Google трехмерная геомодель Харьковской государственной академии дизайна и искусств.

Автор модели – Бондарева Анастасия, факультет АДОМ

 
Подробнее...
 
Програма заходів до 60-річчя студентських будівельних загонів

01 1

 
Ювілей кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем

01 13.11.2016 р. кафедра земельного адміністрування та геоінформаційних систем відсвяткувала своє п’ятдесятиріччя.

Свято почалось з проведення міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої п’ятдесятиріччю кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем.

Подробнее...
 
Мы верим, в то, что создание и поддержка ОСМД будет способствовать улучшению технического состояния жилищного фонда города

19 1Выпускники курса "Организация и управление деятельностью объединений совладельцев многоквартирных домов" 2016, благодарят Харьковский национальный университет городского хозяйства, имени А.Н. Бекетова и Департамент жилищного хозяйства, за предоставленную возможность изучить курс и получить колоссальный опыт в управлении ОСМД.

Подробнее...
 
Конкурс проектів «Kharkiv IT Unicorns»

01 135874753_o03.11.2016 року в Бізнес-інкубаторі ХНУМГ імені О. М. Бекетова в рамках конкурсу проектів для студентської молоді, які сприяють розвитку ІТ-інфраструктури міста, від громадської організації «Харківський ІТ-кластер» відбувся захід – IDEA RAMA.

Подробнее...
 
Кафедра Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку вітає студентку 3 курсу, групи ЕП 2014-1, Юлію Коровко

0066616 жовтня, Юля взяла участь в шоу-програмі «Караоке на майдані». Ми пишаємося Юлею і з нетерпінням чекаємо виходу передачі в ефір. Ефір відбудеться 29 січня о 9.00 на телеканалі СТБ #economist_beketov

 
04.11.2016 р. відбудеться майстер-класс "Емоційний інтелект як ресурс в особистому і діловому житті"

04 11_2016_News

 
Конкурс проектів для студентської молоді, які сприяють розвитку ІТ-інфраструктури міста від громадської організації «Харківський ІТ-кластер»

Повідомляємо Вам, що громадська організація «Харківський ІТ-кластер» організовує ряд проектів серед студентської молоді, які сприяють розвитку ІТ-інфраструктури міста. Проекти зачіпають галузі освіти, безпеки, юридичних аспектів ведення бізнесу, налагодження міжнародних зв'язків з ІТ-спільнотами та розвитку інфраструктури в місті. Одним із таких проектів є проект під назвою «Kharkiv IT Unicorns». Він включає в себе серію заходів, спрямованих на підвищення підприємницької культури студентів Харкова, на активізацію стартап-руху та залучення бізнес-інтересів до Харкова.

Подробнее...
 
90-річний ювілей відзначив Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України

01 128 жовтня 2016 року у м. Києві відбулися урочистості з нагоди 90-річного ювілею Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Подробнее...
 
Школа волонтерів 2016

01 image00120-22 жовтня 2016 року у базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося навчання студентів в рамках проекту «Школа Волонтерів», який реалізовується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв'язку з збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб »і є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України, що фінансуються німецьким урядом і виконуються німецької федеральної компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Подробнее...
 
Еще статьи...


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Infinity – International Fellowship IN trandisciplinar ITY supported by Erasmus Mundus programme

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Другие сайты Университета

Социальные сети:


365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1    2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

DreamSpark

Кто на сайте

Сейчас 114 гостей онлайн
You are here  : Главная

mon baner