Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Новости
19 листопада проведено лекційне заняття школи розвитку "Майстерня управлінця"

alt19 листопада у рамках роботи школи " Майстерня управлінця " було проведено лекційне заняття на тему "Маніпуляції у менеджменті". Лектором к.e.н., доц. Гриненко В.В. були розкриті теоретичні та прикладні аспекти маніпуляційного впливу на робітників підприємства та організації як на соціально-економічний об'єкт.

Подробнее...
 
09 ноября в ХНУГХ имени А.Н. Бекетова состоялся День открытых дверей

alt09 ноября 2013 года двери Харьковского национального университета городского хозяйства имени А.Н. Бекетова были открыты для всех желающих.

Подробнее...
 
Заняття у Школі розвитку «Мер міста»

alt07.11.2013 р. у стінах Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова для лідерів учнівського самоврядування в Школі розвитку «Мер міста» було проведене заняття на тему: «Історія, проблеми та перспективи розвитку міста Харкова». Заняття було проведено к.т.н., доцентом кафедри міського будівництва Жидковою Тетяною Володимирівною.

Подробнее...
 
05.11.2013 відбувся тренінг «Технології пошуку роботи»

alt05 листопада 2013 року для керівників підрозділів вищих навчальних закладів, які займаються працевлаштуванням студентів, у приміщенні міського центру зайнятості відбувся тренінг «Технології пошуку роботи», організований Департаментом у справах молоді та спорту спільно з Комунальною установою «Харківський обласний центр молоді».

Подробнее...
 
Тренинг «Эффективное собеседование с работодателем»

altСогласно Комплексной программы профориентационной работы по набору абитуриентов и трудоустройства выпускников 2013-2014 г. с целью эффективного трудоустройства выпускников университета Центорм довузовской подготовки и трудоустройства выпускников был организован тренинг для студентов 5 курса Градостроительного факультета «Эффективное собеседование с работодателем».

Подробнее...
 
Збори в комунальній установі «Харківський обласний центр молоді»

28 жовтня 2013 року відбулися інформаційно-консультативні збори з питань організації працевлаштування та підтримки підприємницьких ініціатив молоді. На зборах були присутні керівники Департаменту у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, комунальної установи «Харківський обласний центр молоді» та керівники підрозділів, відповідальних за працевлаштування студентів у вищих навчальних закладах м. Харкова.

Подробнее...
 
Заняття у школі «Мер міста»

altЗаняття у школі проводили у формі відеоконференції «Інтеграція управління учнівським колективом в систему місцевого самоврядування».

Майстер-клас по структурі самоврядування в Україні для учнів школи розвитку «Мер міста» провела кандидат державного управління, доцент кафедри маркетингу та менеджменту у міському господарстві Гайдученко Світлана Олександрівна.

Подробнее...
 
22.10.2013 р. проведено заняття Школи розвитку «Майстерня управлінця»

alt22 жовтня кафедрою менеджменту та маркетингу в міському господарстві було проведено перше заняття Школи управлінської майстерності.

Інформацію про сьогодення та перспективи управлінської діяльності, значення та роль менеджменту і адміністрування в житті кожної людини та місцевої громади надала професор кафедри менеджменту та маркетингу в міському господарстві Карлова О.А. учням школи розвитку.

 
22.10.2013 р. проведено заняття Школи розвитку «Юний еколог»

altВ рамках роботи Школи юного еколога, тренінгове заняття заплановане на 22.10.2013 р. проведено за темою: «Екологія – наука про оточуюче середовище. Як почати власну справу в екології? Досвід Європи».

Викладач: старший викладач кафедри Телюра Наталія Олександрівна.

Подробнее...
 
Школа розвитку «Юний архітектор»

WP 20131017_065Учні шкіл м. Харкова, майбутні архітектори відвідали заняття у школі, де викладачі познайомили школярів з робочим навчальним планом на 2013-2014 роки та особливостями навчання майбутньої професії архітектора з раннього віку.

фотозвіт

 
День відкритих дверей в «Філіп Морріс Україна»

filip morisСпівробітники науково-методичного відділу, Центру довузівської підготовки та працевлаштування випускників та студенти факультету Економіки і підприємництва 08 жовтня 2013 року відвідали День відкритих дверей в «Філіп Морріс Україна».

Представниками компанії була проведена екскурсія по підприємству, де учасники заходу познайомились с технологіями виробництва, новітніми інформаційними та технологічними засобами, які використовуються у виробничому процесі.

Питання подальшого співробітництва між представниками університету та компанією «Філіп Морріс Україна» обговорювались за круглим столом у діловій та дружній атмосфері.

 
День відкритих дверей для учнів Зміївської з/о школи №1

17 жовтня 2013 року в університет завітали гості зі Зміївської загальноосвітньої школи № 1.

Зустріч відбулася в музейному комплексі ХНУМГ імені О.М. Бекетова, де співробітники музею провели екскурсію та ознайомили з історією вищого навчального закладу.

Подробнее...
 
Школа розвитку за напрямком підготовки «Готельно-ресторанне діло»

15 жовтня 2013р. у навчально - тренінговому Центрі готельного господарства при Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова було проведено заняття Школи майбутнього готельєра та ресторатора з учнями шкіл м. Харкова.

Подробнее...
 
Школа розвитку за напрямком підготовки Електротехніка та електротехнології «Дизайн Світла»

16 жовтня 2013 професором кафедри «Світлотехніки і джерела світла», Президентом Українського комітету освітлення, членом Міжнародної Комісії освітлення, доктором технічних наук, професором Говоровим Філіпом Парамоновичем для учнів шкіл м. Харкова була прочитана лекція на тему «Освітлення майбутнього».

Подробнее...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Infinity – International Fellowship IN trandisciplinar ITY supported by Erasmus Mundus programme

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Другие сайты Университета

Социальные сети:


365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1    2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

DreamSpark

Кто на сайте

Сейчас 67 гостей онлайн
You are here  : Главная Структура Центр доуниверситетского образования и карьеры Новости

mon baner