Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Новости
26 грудня 2013 року відбулось чергове заняття в школі розвитку «Мер міста» для лідерів учнівського самоврядування шкіл міста Харкова

altЛекція була проведена Карпушенко Марією Юріївною - доцентом, к.е.н. кафедри Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту. Тема заняття мала назву: «Розробка стратегії розвитку міста Харкова до 2030 року».

Подробнее...
 
20 грудня відбулася відеоконференція «Майбутні економісти»

alt20 грудня відбулася відеоконференція факультету Економіки та підприємництва зі школярами міста Харкова та Харківської області (23 школи).
У своїй презентації декан факультету Соловйов Олександр Васильович детально зупинився на змісті підготовки бакалаврів за напрямами: "Економіка підприємства" та "Облік і аудит".

Подробнее...
 
Семінар «Стратегія ефективного пошуку робочого місця»

altСпівробітниками Харківського міського Центру зайнятості та Центру довузівської підготовки та працевлаштування випускників ХНУМГ імені О.М. Бекетова 18 грудня 2013 року був проведений семінар за темою «Стратегія ефективного пошуку робочого місця» для студентів старших курсів факультету Менеджменту.

На семінарі студенти вивчили техніку ефективного пошуку роботи, працевлаштування, кар’єрного зросту та розглянули етапи підготовки до співбесіди з роботодавцем.

 
Школа розвитку «Мер міста» для лідерів місцевого самоврядування шкіл Харківської області, 14 грудня 2013 р.

alt14 грудня 2013 року лідери місцевого самоврядування шкіл Харківської області відвідали заняття «Харків туристичний» та «Економіка регіону». Лекцію проводили декан факультету Менеджменту, д.е.н., професор кафедри Туризму та готельного господарства Писаревський Ілля Матвійович, доцент кафедри Туризму та готельного господарства Абрамов Валерій Володимирович, к.е.н., доцент кафедри Міської і регіональної економіки Величко Вікторія Валеріївна.

Подробнее...
 
11 грудня було проведено заняття школи розвитку «Юний еколог»

alt11 грудня 2013 року кафедрою Інженерної екології та екологічної безпеки міст в рамках школи розвитку «Юний еколог» було проведено заняття доцентом кафедри Шатровським Олександром Георгієвичем та старшим викладачем Телюрою Наталією Олександрівною, за темою «Досконалі методи охорони оточуючого середовища».

На занятті зі школярами були обговорені питання стосовно сучасних методів захисту та відновлення навколишнього середовища та його правових питань.

 
11 грудня було проведено заняття Школи розвитку «Юний економіст-винахідник»

alt11 грудня 2013 року було проведено заняття Школи розвитку «Юний економіст - винахідник» доцентом кафедри Економічної теорії Єгоровою Ольгою Юріївною та Шекшуєвим Олександром Анатолійовичем, за темою «Презентація економічної теорії», що супроводжувалось відео - фільмом.

Учням розповіли про загальні економічні процеси, які протікають в Україні та світі в цілому. Ділова гра «Роль економічних потреб в житті людини» активізувала пізнавальний інтерес учнів до економічних явищ.

 
11 грудня було проведене заняття Школи розвитку «Дизайн світла»

alt11.12.2013 року для школярів було проведене заняття Школи розвитку «Дизайн світла» за темою «Комп’ютерне проектування світлотехнічних систем».

На якому аспірант кафедри Світлотехніки та Джерел світла Ороль Ольга Вікторівна ознайомила учнів з програмою освітлення дизайну «Діалюкс». Представила розроблені проекти, за допомогою цієї програми, розповіла про світло та його діапазони.

Заняття пройшло у формі бесіди, під час якої школярам були дані відповіді на всі питання.

 
11 декабря было проведено занятие Школы развития молодежи «IT-school»

alt11 декабря в рамках работы школы «IT-school» было проведено занятие на тему "Системы дистанционного обучения. Трехмерное моделирование в программе SketchUp для Google Earth".

Подробнее...
 
Семінар «Стратегія ефективного пошуку робочого місця»

altСпівробітниками Харківського міського Центру зайнятості 11 грудня 2013 року був проведений семінар за темою «Стратегія ефективного пошуку робочого місця» для студентів факультетів Електричного транспорту та Електропостачання і освітлення міст.

На семінарі студенти вивчили техніку ефективного пошуку роботи, працевлаштування та кар’єрного зросту.

Подробнее...
 
Студенти 4-5 курсів фак. Економіки і підприємництва відвідали «День кар’єри» у Приватбанку 9 грудня 2013 р

altСтуденти 4-5 курсів факультету Економіки і підприємництва з викладачами кафедри міської і регіональної економіки, Телятником Сергієм Вікторовичем, Покуцою Іллєю Володимировичем та інженером Центру довузівської підготовки та працевлаштування випускників, Cоловйовою Дар'єю Олександрівною, відвідали «День кар’єри» у Приватбанку 9 грудня 2013 року.

Подробнее...
 
Школа розвитку «Мер міста»

alt05 грудня 2013 р. для лідерів місцевого самоврядування міста Харкова д.е.н., професором кафедри Туризму та готельного господарства, деканом факультету Менеджменту Писаревським Іллею Матвійовичем та доцентом кафедри Туризму та готельного господарства Абрамовим Валерієм Володимировичем було проведено заняття на тему: «Харків туристичний».

Подробнее...
 
Школа розвитку «Юний архітектор»

altЮні архітектори продовжують навчання та отримують все більше нових знань та навичок.

28 листопада 2013р. асистент кафедри Містобудування Солнцев Артем Геннадійович провів для школярів заняття на тему: «Натюрморт». Учні дізнались, як впливає світло на побудову фігури, обертання геометричних тіл таких, як куля, куб, ваза, графічну побудову об'єму - кубик та глечик, способи розповсюдження світла та утворення тіней.

 
27 листопада 2013 р. було проведено заняття Школа Розвитку «Моделювання в 3Д»

altШкола Розвитку «Моделювання в 3D» - дистанційна форма навчання. 27 листопада 2013 р. було проведено заняття, на якому учні познайомились з програмою «Тривимірні моделі в Google Планета Земля», побачили моделі, створені студентами університету, інших вузів, церкви та багато інших будівель.

Подробнее...
 
21 ноября были проведены занятия школы развития «Мер города» лидеров ученического самоуправления города Харькова

altБудущие мэры городов продолжают изучать особенности коммунального хозяйства города. На занятии «Экономика региона», которое провела кандидат экономических наук, доцент кафедры городской и региональной экономики Величко Виктория Валерьевна, ребята учились правильно составлять семейный бюджет, рационально его использовать, давать экономическое обоснование необходимым затратам.

Подробнее...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Infinity – International Fellowship IN trandisciplinar ITY supported by Erasmus Mundus programme

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Другие сайты Университета

Социальные сети:


365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1    2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

DreamSpark

Кто на сайте

Сейчас 56 гостей онлайн
You are here  : Главная Структура Центр доуниверситетского образования и карьеры Новости

mon baner