Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Новости
20 березня 2014 року була проведена відеоконференція факультету Електричного транспорту «Стань архітектором своєї мрії !» за участю шкіл міста Харкова та Харківської області

alt

У заході брали участь: проректор з НВР НВК Малєєв Олександр Іванович, декан факультету Електричного транспорту Шпіка Микола Іванович, професор кафедри Електричного транспорту Далека Василь Хомич, старший викладач кафедри Безпеки життєдіяльності Чеботарьова Олександра В’ячеславівна, Данова Карина Валеріївна - к.т.н., доцент кафедри Безпеки життєдіяльності, студентка 4 курсу Вершиніна Дарина.

Подробнее...
 
18.03.2014 р. проведено заняття у Школі розвитку «Майстерня управлінця»

alt18.03.2014 р. заняття у Школі розвитку «Майстерня управлінця» провела професор, доктор економічних наук кафедри менеджменту та маркетингу міського господарства Кондратенко Наталія Олегівна. Лекційне заняття на тему: «Управління процесом ресурсозбереження.

Альтернативне збереження енергії в міському господарстві» було присвячено загальній стратегії ресурсозбереження та наведені сучасні альтернативи джерел енергії у міському господарстві. Викладання матеріалу супроводжувалось практичними прикладами та відеоматеріалами.

 
12 березня 2014 року в ЦДППВ був проведений круглий стіл з питань працевлаштування студентів пільгового контингенту

altВ заході приймали участь: директор Центру довузівської підготовки та працевлаштування випускників Гусь Ірина Миколаївна, декан факультету Інженерної екології міст Ткачов В’ячеслав Олександрович, його заступник Ткаченко Роман Борисович, заступник декана з виховної роботи факультету Економіки і підприємництва Соколов Дмитро Володимирович, старший викладач кафедри Міської і регіональної економіки Княжеченко Володимир Вікторович, заступник декана факультету Менеджменту Шаповаленко Денис Олександрович, заступник декана з виховної роботи факультету Електропостачання та освітлення міст  Перепечений Віталій Олександрович, працівники Центру довузівської підготовки та працевлаштування Рудаченко Ольга Олександрівна та Бовкун Ольга Олександрівна, а також студенти 5 курсу пільгового контингенту.

Подробнее...
 
Школа розвитку «Юний економіст – винахідник»

alt12 березня 2014 року к.е.н., доцент кафедри Економічної теорії Єгорова Ольга Юріївна провела заняття Школи розвитку «Юний економіст – винахідник» за темою: «Теорія попиту і пропозиції. Ділова гра "Детермінанти попиту та пропозиції" ».

Подробнее...
 
06 березня відбулася відео-конференція для лідерів учнівського самоврядування Школи розвитку «Мер міста»

altЗаняття провела Карпушенко Марія Юріївна - доцент, к.е.н. кафедри Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту. Тема заняття мала назву: «Розробка стратегії розвитку міста Харкова до 2030 року».

Лектор розповіла про критерії рейтингу топ-100 найбільших міст у світі, поняття агломерації та їх геополітичне значення, перспективи розвитку Харкова та про рейтинг найбільших міст, європейських та Північної Америки.

Подробнее...
 
18 лютого 2014 року була проведена чергова зустріч роботодавців та студентів - «День кар’єри - 2014»

alt18 лютого 2014 року в приміщенні Університету на першому поверсі (червоний хол) була проведена чергова зустріч роботодавців та студентів - «День кар’єри - 2014». Проведенню заходу передувала ретельна та тривала підготовка, у якій були задіяні: перший проректор Стадник Григорій Васильович, проректор з НВР НМК Малєєв Олександр Іванович, директор Центру довузівської підготовки та працевлаштування випускників Гусь Ірина Миколаївна, декани факультетів, завідувачі кафедр, працівники Центру довузівської підготовки та працевлаштування випускників. Були розіслані листи-запрошення до керівників підприємств, установ та організацій, з якими співпрацює Університет, розроблена програма проведення «Дня кар’єри», оголошення для студентів, реклама на сайті та інше.

Подробнее...
 
6 лютого 2014 року в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва було проведено «Ярмарку вишів»

alt6 лютого 2014 року в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва було проведено «Ярмарку вишів». В рамках діючої програми «Обираємо професію крок за кроком» випускникам шкіл Московського району були представлені провідні вищі навчальні заклади міста Харкова.

Подробнее...
 
Проведено заняття школи розвитку "Дизайн світла"

alt06.02.2014 р. професор кафедри Світлотехніки і джерел світла Говоров Пилип Парамонович і аспірантка Король Ольга Вікторівна провели заняття Школи розвитку «Дизайн світла» для школярів на тему: «Світлове освітлення, дизайн»

На занятті були розглянуті наступні питання:

- Вплив кольорів на людей;

- Використання світла в дизайні інтер'єрів.

Також на занятті була представлена ​​комп'ютерна світлотехнічна програма DIALux для розрахунку освітлення, спектральний склад світла, світло в інтер'єрі і дизайн освітлення офісу.

Фотогалерея

 
Проведено заняття школи розвитку «Мер міста» для лідерів місцевого самоврядування шкіл м. Харкова

alt06 лютого 2014 року для лідерів місцевого самоврядування шкіл м. Харкова у школі розвитку «Мер Міста» було проведено заняття, на якому доктор технічних наук, професор, завідуючий кафедрою Світлотехніки та джерел світла Говоров Пилип Парамонович, доцент кафедри Транспортних систем та логістики Лобашов Олексій Олегович провели заняття за темами: «Світлотехніка та освітлення», «Транспортні потоки».

Подробнее...
 
До уваги студентів факультетів «Менеджменту» та «Економіки і підприємництва»!

alt

ТОВ «МЕТРО Кеш Енд Кері Україна» (далі - Товариство) в рамках програми стажування «Стань керівником за три роки», що стартувала у Києві весною 2012 року, розпочинає набір випускників ВНЗ Харкова на третю хвилю стажування, яка запланована на весну 2014 року.

Подробнее...
 
З досвіду профорієнтаційної роботи

Адміністрація Пісочинського колегіуму Харківської районної ради Харківської області висловлює щиру подяку кандидату економічних наук, доценту кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова Висоцькій Галині Василівні за допомогу в підготовці науково-дослідницької роботи Малої академії наук у секції «Економіка», за підтримку обдарованої молоді та сприяння розвитку творчої діяльності молодих науковців, та надання практичних порад.

Адміністрація колегіуму та педагогічний колектив сподіваються на подальшу співпрацю з викладачами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова щодо проведення профорієнтаційної роботи та надання кваліфікованих наукових консультацій.

Директор колегіуму О.М. Роганін

 
21 січня 2014 року проведено лекцію в рамках роботи Школи розвитку

altШкола розвитку «Майстерня управлінця»

21 січня 2014 року в рамках роботи Школи розвитку «Майстерня управлінця», к.е.н., доцентом кафедри Менеджменту і маркетингу в міському господарстві, Буркун Іриною Григорівною, було проведено лекційне заняття на тему: «Споживчий кошик сучасного українця, або без чого обійтись неможливо».

Подробнее...
 
18 січня в Університеті пройшов День відкритих дверей

alt18 січня в Університеті пройшла традиційна зустріч абітурієнтів з викладачами, науковцями – сімейний День відкритих дверей.

Випускники шкіл м.Харкова, Харківської області та інших регіонів нашої країнизавітали разом з батьками, друзями у гості до нашого навчального закладу.

Подробнее...
 
14 січня 2014 р. проведено заняття Школи розвитку «Молодий економіст»

alt14 січня 2014 року асистент, к.е.н. кафедри Міської і регіональної економіки Владимирова Марія Сергіївна провела заняття у Школі розвитку «Молодий економіст» за темою: «Фактори зовнішньої середи підприємства».

Подробнее...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Infinity – International Fellowship IN trandisciplinar ITY supported by Erasmus Mundus programme

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Другие сайты Университета

Социальные сети:


365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1    2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

DreamSpark

Кто на сайте

Сейчас 52 гостей онлайн
You are here  : Главная Структура Центр доуниверситетского образования и карьеры Новости

mon baner