There are no translations available.

Компания "НЕО"

altНЕО в переводе с латинского языка означает «Новый» тем самым символизирует деятельность Компании в новых условиях экономической, политической, то есть в условиях современно ранка

С того времени компания создала и развила несколько успешных направлений в своем бизнесе. Комбинируя новейшие технологические разработки и интеллектуальный потенциал нашей компании, большой опыт и профессионализм позволят решить любые вопросы, согласно пожеланиям Клиента.

Основными направлениями Компании являются:

• Капитальное строительство;
  • Автоматизация торговли и сферы услуг;
  • Профессиональная уборочная техника «Керхер»
  • Сервисный центр по ремонту бытовой техники

Компания «НЕО» предлагает индивидуальные решения со всем циклом работ: от проекта и поставки оборудования, до монтажа, наладки и сервисного обслуживания.

Приглашаем выпускников строительного факультета на работу в нашей Компании в направление "Капитальное строительство"!!!!!

Требуются:

- 1 вакансия (парни, можно без опыта работы) менеджер по продажам;

- 2 вакансии инженеры-строители (производители работ).

Контактная информация:

Зам. генерального директора по кадрам
Оксана Владимировна Антыпко,

тел.: (095) 606-33-02

СРОЧНО!!!!!!

Требуются сотрудники в Харьковские отделения ПАО «КБ «ФИНАНСОВАЯ ИНИЦИАТИВА» на должность «Кредитный эксперт»

Шановні студенти!

alt

Комунальне підприємство «Міськелектротранссервіс» оголошує набір на тимчасову роботу студентів старше 18 років для покосу трави на трамвайних шляхах в літній період. Офіційне працевлаштування.

Контактний телефон – 729-84-15

Балаклійський шиферний комбінат

ТОВ «Балаклійський шиферний комбінат» - одне з найбільших підприємств в Україні з виробництва азбестоцементних виробів. Комбінат є основним постачальником шиферу на території Східної України. Історія шиферного комбінату налічує вже більше 40 років. На сьогоднішній день підприємству вдалось зберегти головну цінність - професіоналів своєї справи. Тут є фахівці, що працюють над поліпшенням якості продукції вже більше 10 років. У 2004 році на комбінаті було проведено реконструкцію та новий запуск ліній з виробництва шиферу. Підприємство оснащене лініями з виробництва шиферу 8-ми хвильового та плоского. Продаж нашої продукції здійснюється по всій території України та за її межами. Балаклійський шиферний комбінат завжди відкритий для співпраці і є надійним партнером для багатьох компаній України та країн СНД.

Перелік вакансій на підприємстві:

-менеджери зі збуту;

-бухгалтер;

-слюсар з ремонту ПТО;

-електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання.

Контактна інформація:

(0572) 52-71-06

www.balaklia.com

61030,м. Харків,вул. Біологічна, буд. 10;

64200, м. Балаклея, проммайданчик ВАТ «Євроцемент-Україна».

ok.shifer@gmail.com – електронна пошта.

Нагороджена
Почесною грамотою
і пам'ятним знаком
Кабінету Міністрів
України

РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ

«ВСЕ ПРО БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Шановні студенти!!!

Одним із помічників у роботі й навчанні є сайт газети «Все про бухгалтерський облік» vobu.com.ua, який повсякчас оновлюється. Наразі хочемо повідомити про нові рубрики, що набули великої популярності серед майбутніх спеціалістів:

1. «Пропоную, шукаю роботу» job.vobu.com.ua, у якій студент може подати своє резюме, а також ознайомитися з новими вакансіями від найкращих роботодавців України;
  2. «Новини з вже нашого Європейського союзу» news.vobu.com.ua. Хочемо звернути вашу увагу, що вперше за всі роки незалежності України громадяни мають змогу наблизитися до інформаційного простору європейських видань. Новини неодмінно будуть корисними та цікавими кожному читачеві. Приєднуйтеся й ви!

Інші сайти Університету

Соціальні мережі:

До уваги користувачів Microsoft Live@Edu!

25.06.2013 здійснений перехід на Office365.

Нова точка входу для поштових скриньок:mail.office365.com

Хто на сайті