Центр доуніверситетської освіти і кар'єри

DSC0133

Центр доуніверситетської освіти і кар'єри Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова заснований 02 березня 1992 року, як факультет довузівської підготовки.

Основною метою діяльності Центру є проведення заходів та надання консультаційних послуг студентам і випускникам університету щодо працевлаштування, особистісного та професійного росту; профорієнтаційна робота з учнівською молоддю, підготовка абітурієнтів до вступу в університет, консультації щодо вибору майбутньої професії, а також формування та підтримка іміджу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Центр є структурним підрозділом Університету і створений згідно з рішенням Вченої ради університету.

Основними функціями Центру є:

– Організація та проведення підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання. На підготовчих курсах викладають педагоги нашого університету (кандидати наук, доценти). Слухачі можуть обрати наступні предмети: українська мова та література, рисунок, математика, хімія, біологія, фізика, історія України, географія, іноземна мова; (Детальну інформацію Ви можете дізнатись у розділі «Абітурієнт»).

dXz8ewO3J88

«Початок підготовчих курсів 2014 року»

– Надання консультаційних послуг випускникам університету щодо працевлаштування. Для наших випускників та студентів старших курсів щорічно проводиться «День кар’єри», під час якого студенти мають можливість поспілкуватися з майбутніми роботодавцями, дізнатися про сучасний ринок праці, актуальні вакансії та домовитися про співбесіду, стажування, проходження виробничої або переддипломної практики; (Детальну інформацію Ви можете дізнатись у розділі «Випускнику»).

«День кар’єри»

– Проведення та організація групових психологічних тренінгів та індивідуальних консультацій у професійних психологів для студентів та абітурієнтів Університету. На базі Центру проводяться тренінги «Особистісний та професійний розвиток», «Ефективна співбесіда с роботодавцем», «Тайм-менеджмент», профорієнтаційні консультації щодо вибору професії і т.п. Співробітники центру приймають участь у програмі «Форум» для старшокласників на Харківському обласному телебаченні.

Fg1V11iFguE

«Майстер-клас " Особистісний та професійний розвиток: Таємниці успішної кар’єри"»

Команда Центру доуніверситетської освіти і кар'єри:

Мельман Вікторія Олександрівна – директор Центру доуніверситетської освіти і кар'єри

Рудаченко Ольга Олександрівна – інженер

Бабенко Віолетта Миколаївна – фахівець

Дермельова Катерина Олегівна – методист

Смолянінова Світлана Іванівна – секретар - друкарка

Беспалова Тетяна Олександрівнаа – фахівець

Кухтін Катерина Валеріївна – інженер

Ярош Олена Сергіївна – оператор ЕОМ

Халіна Ніна Сергіївна – лаборант

Наші контакти:

Телефон: тел. (057) 707-32-63, (057) 707-30-22

Ми в соцмережах:
alt

Інші сайти Університету

Соціальні мережі:

До уваги користувачів Microsoft Live@Edu!

25.06.2013 здійснений перехід на Office365.

Нова точка входу для поштових скриньок:mail.office365.com

Хто на сайті