Науково-технічний центр енергоефективних технологій

Науково-технічний центр енергоефективних технологій (НТЦЕТ) створений при Харківській національній академії міського господарства (ХНАМГ) для організації і проведення енергоаудиту будівель, споруд і підприємств в цілому, координації діяльності фахівців і викладачів в області розробки енергозбережних технологій, також їх впровадження в міському господарстві України, та наступної інтеграції науки в навчальний процес ХНАМГ.

Центр організаційно входить до складу Академічного Науково- освітньго комплексу АНОК "Ресурс", взаємодіє та координує свою діяльність з Центром Мегаполіс ХНАМГ. У роботі Центру приймають участь передставники факультетів і кафедр академії, а також залучаются співробітники науково- дослідних, проектних і комунальних підприємств, що працюють в області розробки та впровадження енерго та ресурсоеффективних технологій в житлово-комунальній та промисловій сфері м Харкова, Харківської області та України, в цілому.

НТЦЕТ здійснює науководослідну, навчальноосвітню, прогнозно- аналітичну діяльність у сфері розвитку і впровадження енергоеффективних технологій в житлово-комунальній та промисловій сферах м Харкова, Харківської області та України, в цілому, бере участь у розробці перспективних планів і програм енергопостачання і енергоспоживання.

Центр энергосберегающих технологий

You are here  : Главная Структура Центр энергосберегающих технологий