Теплоелектропостачання
There are no translations available.

Наші викладачі

File5

Капустін Геннадій Валентинович – доцент кафедри електропостачання міст ХНУМГ ім.О.М.Бекетова

File6

Клімов Андрій Олександрович – асистент кафедри теплохолодопостачання ХНУМГ ім.О.М.Бекетова

Rastorguev

Расторгуєв Олександр Костянтинович – начальник Держенергонагляду в Харківській області.

Гаряжа Василь Миколайович - доцент кафедри електропостачання міст ХНУМГ ім.О.М.Бекетова.

Навчальний курс «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ»

У зв`язку з набранням чинності з 5.09.2007 р. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж (наказ Мінпаливоенерго України від 14.02.2007р. № 71)центр підвищення кваліфікації проводить навчання та перевірку знань з Правил відповідного персоналу суб`єктів відносин у сфері теплопостачання (в тому числі, які мають власні джерела теплопостачання).

Ці Правила поширюються на підприємства, що займаються виробництвом, передачею та постачанням теплової енергії, або є споживачами теплової енергії незалежно від їхньої відомчої належності та форм власності , а також на організації, які здійснюють підготовку кадрів для теплових господарств, проектування, монтаж, налагодження, обслуговування і ремонт теплових установок і мереж.

На заняттях, також розглядаються питання з підготовки теплових господарств до опалювального періоду (затверджено спільним наказом Мінпаливоенерго України від 10.12.2008р. за № 620/378 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України 31.12.2008р. за № 1310/16001).

Навчання проводиться протягом 4 днів за 34-годинною програмою.

Заняття проводять фахівці Держенергонагляду та викладачі Університету.

По закінченню занять слухачам надаються посвідчення встановленого зразку та протокол.

ПРОГРАМА

навчання осіб, відповідальних за загальний стан теплового господарства та технічний стан, безпечну експлуатацію теплових установок і мереж суб’єктів відносин у сфері теплопостачання, голів та членів кваліфікаційних комісій з перевірки знань

Тематика занять

1.Загальні положення нормативного документу «Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж» (далі – Правила), сфера застосування, нормативні посилання, терміни та визначення понять.

2.Організація експлуатації теплових господарств.

3.Технічна експлуатація теплоустановок і мереж в процесі виробітку, розподілу та перетворення теплової енергії.

4.Вимоги щодо улаштування та експлуатації тепловикористовуваних установок.

5.Підготовка теплових господарств до опалювального періоду (затверджено спільним наказом Мінпаливоенерго України від 10.12.2008 за № 620/378 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України 31.12.2008 за № 1310/16001).

6.Тепловимірювальні прилади, автоматика, метрологічне забезпечення.

7.Дотримання природоохоронних вимог, пожежна безпека та охорона праці в процесі експлуатації теплових господарств.

Навчальний курс «ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ»

З лютого 2007 року у центрі проводяться навчання та атестація з Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів (Правила затверджені наказом Мінпаливоенерго України від 25.07.2006р. № 258).

Правила поширюються на діючі електроустановки напругою до 150 кВ включно, які належать споживачам електричної енергії, незалежно від форм власності та відомчої належності, а також на електроустановки населення напругою понад 1000 В. Правила поширюються також на електроустановки до 1000 В, які перебувають на правах власності в населення, у частині застосування норм випробувань та вимірювання параметрів електрообладнання.

Вимоги Правил обов`язкові для працівників, які здійснюють експлуатацію електроустановок споживачів, інспектування електроустановок споживачів, а також підприємств, установ та організацій всіх форм власності, що виконують науково-дослідні, проектно-конструкторські і проектні роботи, виготовлення, постачання, монтаж, налагодження, випробування, діагностику, ремонт електроустановок споживачів.

Вивчення Правил проводиться протягом 3 днів за 24-годинною програмою. Перевірка знань з нових правил експлуатації електроустановок проводиться комісією з використанням ліцензованого програмного комплексу «Тест-персонал». Атестацію слухачів проводять фахівці Держенергонагляду та викладачі університету.

ПРОГРАМА

навчання осіб відповідальних за електрогосподарство споживачів, їх заступників, працівників з охорони праці споживачів, які інспектують електроустановки, керівників енергозбутових підрозділів та членів комісій з перевірки знань електропередавальних організацій

Тематика занять

1.Загальні положення Правил технічної експлуатації електроустановок   споживачів (далі – Правила), нормативні посилання, терміни та визначення понять.

2.Організація експлуатації електроустановок споживачів.

3.Технічний стан електроустановок споживачів та їх ремонтно-експлуатаційне обслуговування.

4.Позачергова перевірка знань вимог Правил експлуатації електроустановок споживачів.

Інші сайти Університету

Соціальні мережі:

До уваги користувачів Microsoft Live@Edu!

25.06.2013 здійснений перехід на Office365.

Нова точка входу для поштових скриньок:mail.office365.com

Хто на сайті

На даний момент 90 гостей на сайті
You are here  : Головна Структура Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки кадрів Теплопостачання