Будівельні технології

Наші викладачі

DvorkinДворкін Сергій Володимирович – асистент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, має сертифікат ПК № UA0701E-254 від 18.12.2007 р;

NosenkoНосенко Марина Олександрівна – начальник відділу кошторисів ДК «Укртрансгаз», має сертифікат викладача ПК № UA0901P-004 від 02.04.2009 р.

Навчальний курс «КОШТОРИСНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ»

Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова пропонує Вам пройти курс навчання за темою: «Кошторисна справа в будівництві з використанням програмного комплексу «Будівельні Технології – КОШТОРИС».

Основною метою курсу є:

• підготовка фахівців-кошторисників для організацій усіх форм власності;
  • удосконалення професійних навичок інженерів-кошторисників;
  • поглиблене вивчення програмного комплексу «Будівельні Технології –  КОШТОРИС» з гарантованим підвищенням продуктивності праці.
  • для вивчення пропонуються останні версії програмних продуктів;
  • мовна версія програмного продукту обирається за бажанням;
  • у групі навчаються від 8 до 10 чоловік;
  • видаються методичні посібники з теоретичною частиною матеріалу і практичних завдань;
  • для виконання домашніх практичних завдань слухачам пропонується час у навчальних аудиторіях;
  • початок занять - у міру комплектації груп ;
  • тривалість навчання залежить від частоти і тривалості занять (в середньому 1,5-2 місяці).

Організація навчальних занять:

Задача курсу - навчити слухачів:

• основним принципам і формулам, за якими проводиться розрахунок кошторисної документації;
  • обґрунтовувати обрані коефіцієнти для розрахунку кошторисів, що включають усі етапи будівництва, починаючи з підготовлення території будівництва і закінчуючи оформленням ділянки навколо будівництва з урахуванням останніх змін і рекомендацій;
  • визначати обсяги робіт;
  • використовувати програмний комплекс для розрахунку будівельних кошторисів.

У процесі навчання слухачам пропонується курс лекцій з кошторисної справи, що включає основи кошторисної справи, основи ціноутворення в будівництві, методику підрахунків обсягів робіт, приклади складання кошторисної документації на всіх етапах будівництва.

Важливою рисою є використання на кожному етапіÂ  навчального процесу програмного комплексу «Будівельні технології – КОШТОРИС».

По завершенні навчального курсу кожен слухач проходить атестацію й одержує Сертифікат компанії розроблювача.

Навчальні аудиторії обладнані сучасним устаткуванням (мультимедійною технікою, комп’ютерами). Роботу наших викладачів відрізняє висока якість навчання, уважне ставлення та індивідуальний підхід до кожного слухача.

Навчаючи й удосконалюючи свої навички на базі навчального класу, Ви гарантовано одержуєте якісні знання з перших рук.

Вартість навчання на 01.01.2013р.– 1100 грн. (ПДВ не передбачене).

Ми готові до співробітництва і будемо раді бачити Вас на наших курсах.

IMG 0630IMG 0626IMG 0828

Програма навчання з курсу «Будівельні технології-КОШТОРИС»

1. Вступ. Основні поняття. Програмний продукт «Будівельні технології – КОШТОРИС».

2. Нормативна база. Склад нормативної бази. Огляд кошторисних норм і нормативів. Технічні частини. Користувальницькі та відомчі норми. Нормативні показники.

3. Створення проектів. Типи проектів. Створення проектів. Установки проектів.

4. Структура проекту. Формування структури проекту. Властивості й установки проектів.

5. Редагування локальних кошторисів. Внесення в локальний кошторис розцінок. Встановлення обсягів робіт. Редагування локального кошторису. Стандартні фрагменти.

6. Ціни і тарифи. Тарифні сітки. Матеріали. Машини і механізми. Провізна плата.

7. Додаткові витрати. Основні принципи формування списку додаткових витрат. Стандартні статті витрат. Стандартні кошторисні розрахунки. Створення власних статей.

8. Друк документів. Огляд друкованих форм. Налагодження параметрів друку.

9. Розрахунок загальновиробничих витрат. Типи розрахунків та їх реалізація.

10. Договірна ціна. Створення проекту «Договірна ціна», його властивості. Розрахунки в складі договірної ціни. Формування договірної ціни з залишків обсягів робіт.

11. Акти приймання виконаних робіт. Створення «Актів приймання виконаних робіт». Установки обсягів виконаних робіт. Установка фактичної витрати ресурсів.

12. Сервісні функції. Інструменти для аналізу і перевірки кошторисної документації.

13. Огляд програмних продуктів для створення кошторисної документації.

You are here  : Главная Структура Центр повышения квалификации, переподготовки кадров и дистанционного обучения Строительные технологии