Галузевий центр з питань охорони праці
There are no translations available.

Наші викладачі

UspenskaУспенська Лариса Геннадіївна – керівник Галузевого   центру  з  охорони праці  при ЦПКПКіДН,  заступник голови Харківської обласної  організації профспілок ЖКГ МП та БОН, технічний інспектор з праці.

SerikovСеріков Яків Олександрович - к.т.н., професор кафедри безпеки життєдіяльності ХНАМГ.

TretyakovТретьяков Олег Вальтерович – доцент кафедри безпеки життєдіяльності ХНАМГ.

FesenkoФесенко Герман Вікторович  – доцент кафедри безпеки життєдіяльності ХНАМГ.

Головенко Микола Миколайович – викладач кафедри безпеки життєдіяльності ХНАМГ.

Галузевий центр з питань охорони праці

Навчання з питань охорони  праці на всіх рівнях повинно орієнтуватись не тільки на вивчення конкретних заходів і засобів безпеки в певних умовах виробництва,  а й на формування  належного     ставлення працівників  до охорони праці.  Аналіз травматизму на підприємствах свідчить,  що там, де навчання проводиться на   належному рівні й відповідно до вимог  чинних нормативів, частота виробничих травм, у тому числі зі смертельним наслідком,втричі менша, ніж коли цими вимогами нехтують.

Відповідно до ДНАОП 0.00-4-12-99 “Типове положення про навчання з питань охорони праці” керівники підприємств,  їхні заступники, виконання службових обов`язків  яких пов`язане з організацією безпечного ведення робіт, керівники основних виробничо-технічних служб, спеціалісти служби охорони праці й члени комісій з перевірки   знань з питань охорони  праці  до початку виконання своїх обов`язків  і  періодично один раз в три роки повинні проходити навчання з питань охорони праці в галузевих навчальних закладах.

Галузевий  центр  з  охорони праці  при ЦПКПКіДН функціонує  з  1996 року. Очолює центр  Успенська Лариса Генадіївна , заступник голови Харківської обласної  організації профспілок ЖКГ МП та БОН, технічний інспектор з праці. Щорічно в центрі з охорони праці проходять навчання та перевірку знань понад 500 слухачів. Заняття в  центрі  проводяться висококваліфікованим професорсько-викладацьким персоналом  кафедри безпеки життєдіяльності ХНАМГ, а також інспекторами  Державного комітету промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Харківській області. Усі викладачі мають посвідчення Головного навчально-методичного  центру Держгірпромнагляду України.

Галузевий центр з охорони праці при ЦПКПКіДН має дозвіл Держнаглядохоронпраці України на проведення навчання з питань охорони праці посадових осіб і фахівців за № 46.04.30-80.42.0 від 08.09. 2004 та листа Тер управління Держгірпромнагляду по Харківській області за № 08-02-18/3663 від 11.06.2009р.

Заняття проводяться за 32- годинним навчальним планом протягом 4 днів. Під час занять слухачі отримують  нормативно-правову документацію з питань охорони  праці. По закінченні курсів і складання іспиту слухачам  видаються  посвідчення встановленого зразка терміном на 3 роки.

Вартість навчання на 01.01.2013р.– 250 грн.(ПДВ не передбачене).

За замовленням підприємств можливе проведення окремих лекцій з охорони  праці, а також надання викладачами консультацій  та допомоги з організації роботи  служби охорони праці на підприємствах. Галузевий центр з питань охорони праці

Галузевий центр з питань охорони праціГалузевий центр з питань охорони праціГалузевий центр з питань охорони праці

Тематичний план з охорони праці

Тема 1. Законодавство України «Про охорону праці». Розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Тема 2. Законодавство України про працю.

Тема 3. Психологія безпеки праці. Організація роботи з охорони праці.

Тема 4. Вибухонебезпека виробництва і вибухозахист.

Тема 5. Пожежна безпека.

Тема 6. Електробезпека.

Тема 7. Гігієна праці і виробнича санітарія. Медичні огляди.

Тема 8. Надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку.

Тема 9. Організаційно-технічні заходи щодо профілактики, попередження локалізації наслідків техногенних аварій та катастроф.

Тема 10. Безпека праці.

Тема 11. Соціальне страхування від нещасних випадків та професійних захворювань.

IMG 0648IMG 0654IMG 0655

Інші сайти Університету

Соціальні мережі:

До уваги користувачів Microsoft Live@Edu!

25.06.2013 здійснений перехід на Office365.

Нова точка входу для поштових скриньок:mail.office365.com

Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті
You are here  : Головна Структура Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки кадрів Охорона праці