Управління житловим фондом

Список викладачів, які працюють на ЦПКПКіДН за тематикою «Організація і управління діяльністю ОСББ»

1. Прасол Валентина Михайлівна – заст. директора ЦПКПКіДН ХНАМГ, доцент.

2. Абєлєшов Володимир Ілліч – доцент кафедри теплохолодопостачання ХНАМГ, к.т.н.

3. Бикова Ганна Юріївна – заст. начальника відділу з контролю за діяльністю ОСББ, ЖК і ЖБК Департаменту житлового господарства Харківської міської ради.

4. Зіміна Ірина Валеріївна – голова правління ОСББ «Альянс 2007»

5. Беляцький Олександр Володимирович –начальник відділу з контролю за діяльністю ОСББ, ЖК і ЖБК Департаменту житлового господарства Харківської міської ради.

6. Виноградська Ольга Михайлівна - доцент кафедри управління проектами у міському господарстві та будівництві ХНАМГ.

7. Самойлова Юлія Юріївна - голова правління ОСББ «Альма-Центр»

8. Усачов Іван Сергійович - головний спеціаліст відділу з контролю за діяльністю ОСББ, ЖК і ЖБК Департаменту житлового господарства Харківської міської ради.

НАВЧАЛЬНИЙ КУРС «Управління житловим фондом»

Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) – це єдиний механізм, за допомогою якого власники житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку можуть спільно володіти, користуватися і здійснювати управління будинком загалом. Закон України „Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" визначає термін ОСББ так: „Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку – юридична особа, створена власниками для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання й використання неподільного та загального майна".

Мета навчальної програми: підвищення рівня професійної орієнтованості, надання слухачам глибоких знань щодо організації та управління діяльністю ОСББ.

Цільова аудиторія: діючі (майбутні) представники управлінського складу ОСББ, представники ОСП, будівельних, обслуговуючих компаній, житлово-комунальних підприємств, представники органів місцевого самоврядування.

Необхідність підвищення кваліфікації ініціативних груп, представників органів управління ОСББ випливає з п.1 «Основні положення» Правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України від 17.05.2005 р. №76.

Навчання за даним курсом здійснюється за 85-годинною програмою та 109-годинною програмою при додатковому вивченні Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів (ПТЕЕС).

Програма навчання передбачає лекції, практичні заняття, ділові та рольові ігри, круглі столи з залученням представників ОМС, обслуговуючих підприємств, ОСББ, фахівців та практиків даної тематики, відвідування ОСББ.

Після закінчення занять слухачі отримують документи про підвищення кваліфікації – свідоцтво встановленого державного зразка, сертифікат Департаменту житлового господарства виконавчого комітету Харківської міської ради та посвідчення про навчання та атестацію з ПТЕЕС.

sertsert2

Центр підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів і дистанційного навчання при ХНАМГ проводить заняття з існуючими або майбутніми керівниками ОСББ.

Під час навчання слухачі забезпечуються методичними матеріалами.

Середній термін навчання – 1 місяць.

DSC00428DSC00437IMG 0880IMG 0887

Фильм ОСМД, 18.03.2013:

Тематика занять з курсу: «Організація та управління діяльністю об'єднань співвласників багатоквартирного будинку

1. Управління житловим фондом України.

2. Цивільно-правові засади створення та функціонування ОСББ.

3. Управління спільним майном ОСББ.

4. Організація господарської діяльності ОСББ.

5. Утримання житлового будинку та прибудинкової території.

6. Облік і звітність в ОСББ.

7. Порядок формування тарифів на житлово-комунальні послуги. Оплата послуг.

8. Правовий режим земельних ділянок ОСББ. Оцінка землі й пільги зі сплати за землю.

9. Соціально психологічні аспекти формування колективного власника.

10. Охорона праці в ОСББ.

11. Енергозбереження в житловому фонді. Заходи з енергозбереження в ОСББ.

12. Обмін практичним досвідом.

You are here  : Главная Структура Центр повышения квалификации, переподготовки кадров и дистанционного обучения Управление фондом жилья (ОСББ)