Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Кафедра правового обеспечения хозяйственной деятельности

САЙТ КАФЕДРИ

Кафедра правового забезпечення господарської діяльності існує з 2005 року та входить до складу факультету економіки і підприємництва. Очолює кафедру доцент, кандидат юридичних наук Килимник Інна Ігорівна. Викладачі кафедри - висококваліфіковані спеціалісти господарсько-правового профілю, які зберігають вірність кращим традиціям вищої освіти та активно впроваджують нові підходи і методи, зміцнюючи статус Університету в українському та міжнародному науково-освітньому співтоваристві.

sklad

Напрям наукових досліджень кафедри спрямований на усунення прогалин діючого нормативно-правового масиву в галузі житлово-комунального господарства.

Соціальним запитом сьогодення є підготовка висококваліфікованих спеціалістів галузі житлово-комунального господарства. Розвиток галузі супроводжується появою нових соціальних відносин, регулювання яких не завжди є досконалим. Нагальною проблемою житлово-комунального господарства є його реформування, одним з аспектів якого є вдосконалення правового регулювання галузі.

Тому, метою кафедри є здійснення правової підготовки майбутніх спеціалістів галузі житлово-комунального господарства, формування творчої та професіональної особистості для практичної і наукової діяльності. Для реалізації зазначеної мети кафедрою викладаються різноманітні правові дисципліни на всіх факультетах університету та для всіх спеціальностей.

На кафедрі викладаються дисципліни: правознавство, господарське право, договірне право, трудове право, земельне право, міжнародне публічне право, міжнародне приватне право, митне право, транспортне право, інтелектуальна власність, правове регулювання міжнародної туристської діяльності, правове забезпечення логістики та інші.

Безперечним можна вважати положення про те , що «в умовах ринкової економіки юристи повинні добре знати економіку , а економісти право» . Одним з істотних зауважень сьогоднішніх роботодавців є некомпетентність випускників , насамперед, економістів, у правових питаннях. Сьогодні правова грамотність фахівця – запорука його успішного працевлаштування і майбутнього кар'єрного зростання. Вивчення студентами права сприяє надалі підвищенню мобільності трудових ресурсів . Ця обставина є особливо важливою для випускників українських вищих навчальних закладів , які в умовах перманентної економічної кризи не завжди мають можливість знайти на вітчизняних підприємствах перспективну роботу з гідною оплатою праці.

 
Infinity – International Fellowship IN trandisciplinar ITY supported by Erasmus Mundus programme

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Другие сайты Университета

Социальные сети:


365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1    2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

DreamSpark

Кто на сайте

Сейчас 25 гостей онлайн
You are here  : Главная Факультеты Экономики и предпринимательства Кафедра правового обеспечения хозяйственной деятельности

mon baner