Кафедра правового обеспечения хозяйственной деятельности

САЙТ КАФЕДРИ

Кафедра правового забезпечення господарської діяльності існує з 2005 року та входить до складу факультету економіки і підприємництва. Очолює кафедру доцент, кандидат юридичних наук Килимник Інна Ігорівна. Викладачі кафедри - висококваліфіковані спеціалісти господарсько-правового профілю, які зберігають вірність кращим традиціям вищої освіти та активно впроваджують нові підходи і методи, зміцнюючи статус Університету в українському та міжнародному науково-освітньому співтоваристві.

sklad

Напрям наукових досліджень кафедри спрямований на усунення прогалин діючого нормативно-правового масиву в галузі житлово-комунального господарства.

Соціальним запитом сьогодення є підготовка висококваліфікованих спеціалістів галузі житлово-комунального господарства. Розвиток галузі супроводжується появою нових соціальних відносин, регулювання яких не завжди є досконалим. Нагальною проблемою житлово-комунального господарства є його реформування, одним з аспектів якого є вдосконалення правового регулювання галузі.

Тому, метою кафедри є здійснення правової підготовки майбутніх спеціалістів галузі житлово-комунального господарства, формування творчої та професіональної особистості для практичної і наукової діяльності. Для реалізації зазначеної мети кафедрою викладаються різноманітні правові дисципліни на всіх факультетах університету та для всіх спеціальностей.

На кафедрі викладаються дисципліни: правознавство, господарське право, договірне право, трудове право, земельне право, міжнародне публічне право, міжнародне приватне право, митне право, транспортне право, інтелектуальна власність, правове регулювання міжнародної туристської діяльності, правове забезпечення логістики та інші.

Безперечним можна вважати положення про те , що «в умовах ринкової економіки юристи повинні добре знати економіку , а економісти право» . Одним з істотних зауважень сьогоднішніх роботодавців є некомпетентність випускників , насамперед, економістів, у правових питаннях. Сьогодні правова грамотність фахівця – запорука його успішного працевлаштування і майбутнього кар'єрного зростання. Вивчення студентами права сприяє надалі підвищенню мобільності трудових ресурсів . Ця обставина є особливо важливою для випускників українських вищих навчальних закладів , які в умовах перманентної економічної кризи не завжди мають можливість знайти на вітчизняних підприємствах перспективну роботу з гідною оплатою праці.

You are here  : Главная Факультеты Экономики и предпринимательства Кафедра правового обеспечения хозяйственной деятельности