Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов прочитав лекцію майбутнім мерам

01 IMG_1593_EditedЗа підтримки Харківської обласної ради та департаменту науки і освіти Харківської міської ради 14 грудня 2016 року відбулася лекція «Державне і муніципальне управління», президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради, професора кафедри менеджменту і адміністрування Сергія Івановича Чернова для лідерів учнівського самоврядування в університетській школі розвитку «Мер міста». У лекції взяв участь ректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова, професор Володимир Миколайович Бабаєв.

Учні дізналися про основні програмні документи реформ, принципи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, фінансову децентралізацію, актуальні питання добровільного об’єднання територіальних громад та перспективні завдання реформ. Сергій Іванович також розповів слухачам про результати конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє» та наголосив на важливості активної участі молоді в розробці проектів.

У підсумку лекції Сергій Іванович побажав учням успіхів, щастя, міцного здоров’я, навчання та щоденної роботи для власного розвитку.

02 IMG_1597_Edited03 IMG_1619_Edited04 IMG_1638_Edited05 IMG_1643_Edited

You are here  : Главная Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов прочитав лекцію майбутнім мерам