День відкритих дверей кафедри «Міське будівництво»

01 101624_Edited10 грудня 2016 року на кафедрі Міського будівництва Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова відбувся День відкритих дверей.

У теплій, невимушеній атмосфері учням шкіл та технікумів викладачі кафедри і студенти 2-4 курсів презентували спеціальність «Міське будівництво та господарство», розповіли про особливості їх майбутньої професії.

З деякими нюансами навчання та майбутнього працевлаштування поділився запрошений на зустрів випускник кафедри 2015 року магістр Тигран Маргарян, який зараз займає посаду районного архітектора в Департаменті містобудування і архітектури м. Запоріжжя.

Майбутні абітурієнти познайомилися з правилами прийому, умовами навчання в Університеті за різними напрямками, в тому числі за напрямком «Будівництво та цивільна інженерія» професійне спрямування «Міське будівництво та господарство», про європейські стандарти навчання, диплом європейського зразка та можливість стажування за кордоном.

02 103630_Edited03 111055_Edited

Запрошуємо на навчання усіх бажаючих.

You are here  : Главная День відкритих дверей кафедри «Міське будівництво»