Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Презентація проекту «Родина Бекетових на карті Харкова»

01 1146890369_n9 грудня 2016 р. на пленарному засіданні щорічної міжнародної краєзнавчої конференції молодих вчених відбулася презентація проекту «Родина Бекетових на карті Харкова», підготовленого науковцями та студентами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та ХНУ ім. В.Н. Каразіна (Співкерівники – завідувачка кафедри історії і культурології, професор О.Л.Рябченко та директор Тронько Центру, професор С.М.Куделко).

Проект об’єднує «місця пам’яті», пов’язані з життям та діяльністю представників родини Бекетових у Харкові.

Інформаційні довідки й візуальні матеріали підготували студенти ХНУМГ імені О.М.Бекетова Б. Безчетним, В. Варавіною, О. Волошиною, К.Гребенець, А. Єрмоленко, А. Козловою, Ю. Кривоконь, О. Маховою, Д. Некрасовою, О. Новик, А. Пане, О.ÂÂ Пєнцовим, Т. Чумак, І. Шапошнік, А. Шепелєвою під керівництвом доцента В. В. Жигла і викладачів Г. А. Коровкіної та Л. М. Швець та за участі музею Уніеврситету.

Редакторкою проекту виступила випускниця нашого Університету а нині – к.і.н., заступник директора Тронько Центру ХНУ ім. В. Н. Каразіна, О. І. Вовк. Розробка та дизайн здійснив співробітник Тронько Центру ХНУ імені В. Н. Каразіна С. В. Лобенко.

За словами однієї із учасниць проекту А.Єрмоленко «Робота над пошуком матеріалів була дуже цікавою, насиченою та плідною. Інформацію ми збирали з різних джерел. Та одною із найцікавіших частин пошукової роботи була фото фіксація об’єктів. Ми відвідували пам’ятки архітектури невеликими групами, фотографували їх, проводили опитування у мешканців цих будівель, якщо то був житловий будинок. Практична частина цього завдання була важливою, тому що архітектор працює з об’єктами, він повинен власними очима бачити споруду. Взагалі, заходи такого типу – це великий досвід для подальшого наукового розвитку студентів»

З проектом можна познайомитися на сайті Тронько Центру ХНУ ім. В.Н.Каразіна: http://tronkocentr.karazin.ua/rodina-beketovih-na-karti-harkova/

Розробники сподіваються, що проект збільшить поінформованість мешканців та гостей Харкова, університетської громадськості про історію міста та одну з видатних родин та архітектора, ім’ям якого названий наш Університет. За результатами розробленої карти планується створення туристичних маршрутів для жителів та гостей міста та співпраця з мерією міста їх промоції.

02 IMG_451503 IMG_452004 IMG_452905 133341

 
Infinity – International Fellowship IN trandisciplinar ITY supported by Erasmus Mundus programme

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Другие сайты Университета

Социальные сети:


365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1    2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

DreamSpark

Кто на сайте

Сейчас 30 гостей онлайн
You are here  : Главная Презентація проекту «Родина Бекетових на карті Харкова»

mon baner