Створюємо майбутнє учнівської молоді разом з Університетом

01Всі ми мріємо про найліпше майбутнє для себе та своїх дітей. Але, щоб ця мрія стала реальністю, треба показати шлях до неї. Впровадження новітніх технології у міське господарство та будівництво, забезпечення сталого розвитку великих і малих міст – пріоритетний напрям розвитку України. Особливого значення набувають фахівці, які здатні створювати майбутнє нашої держави.

3 грудня 2016 року до Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, в рамках міжнародного проекту ГО «Станція Харків» – «Станція нового покоління» за підтримки GIZ, співпраця з Німеччиною, завітали понад 30 учнів загальноосвітніх шкіл м. Харкова та Харківської області, більшість з яких є внутрішньо-переміщеними особами.

02На початку зустрічі директор центру доуніверситетської освіти і кар’єри презентувала ХНУМГ імені О.М. Бекетова, його історію, значущі досягнення, а також можливостей розвитку абітурієнтів і студентів в стінах Університету.

Наступним і головним етапом була насичена екскурсійна програма в рамках університетського проекту «Професії мого міста» (менеджер – фахівець Беспалова Т.О., організатор – інженер Ярош О.С., центр доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова) , що містила відвідування унікальних, найсучасніших лабораторій, а також багато цікавих і корисних зустрічей з деканами і провідними викладачами.

Учнівська молодь відвідала лабораторії «Водопостачання та водовідведення» і «Нафти і газу», де з ними зустрілися декан факультету інженерних мереж та екології міст, доцент кафедри водопостачання, водовідведення та очищення вод, к.т.н. Ткачов В.О. та заступник декана, доцент кафедри експлуатації газових і теплових систем, к.т.н., Ромашко О.В.

03 EditedДалі учні відвідали унікальну лабораторію світлового дизайну, яку презентувала інженер кафедри світлотехніки та джерел світла Колесник Анастасія.

Яскравою була зустріч із викладачами університетських підготовчих курсів доцентами, художниками Манохіним В.П. та Мирончиком П.В., які готують абітурієнтів до творчого іспиту «Рисунок» у Художній залі. Емоційна та метафорична розповідь про архітектуру і архітекторів Манохіна В.П. не залишила байдужим жодного з гостей.

Лабораторію «Сонячна електростанція» презентував учням старший викладач кафедри електроспоживання та електропостачання міст Бородін Д.В.

04 EditedВажливою була зустріч учнів із випускником Університету, засновником Buildit Ukraine Романом Макаровим на базі BIM-лабораторії. Роман розповів учням про завдання Buildit Ukraine – незалежне функціональне співтовариство, яке створено на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Гості дізналися про досвід реалізації проектів та перспективи розвитку проектної діяльності Buildit Ukraine, а також про можливості дистанційного навчання не тільки для студентів, але і для учнівської молоді.

Останньої на екскурсійному маршруті була лабораторія кафедри туризму та готельного господарства «Міні-ресторан», презентацію якої провели к.е.н., доцент Баландіна І.С. і старший лаборант Гардаушенко Н.А.

06aПісля екскурсійної програми учнівську молодь зустріли співробітники наукової бібліотеки, де діти перепочили за чаюванням. Після чого психологи центру доуніверситетської освіти і кар’єри Хасася С.А. та Мельман В.О. провели тренінг «Професія моєї мрії». В ході тренінгу учасники познайомилися в формі гри, пройшли тест щодо мотивації вибору професії , намалювали «Дерево професії» та обговорили майбутні професійні плани. Багато з учасників тренінгу в цей день визначилися з майбутньою професією.

Ми сподіваємося, що саме ці молоді, усміхнені, яскраві юнаки та дівчата будуть сприяти миробудуванню, злагоді, сталому розвитку та розбудові великих та малих міст України! Двері нашого Університету завжди відчинені для учнівської молоді. Чекаємо вас у наших сучасних лабораторіях, на кафедрах, днях відкритих дверей факультетів та на майстер-класах провідних викладачів. Слідкуйте за анонсами на сайті.

06 Edited07

You are here  : Главная Створюємо майбутнє учнівської молоді разом з Університетом