Профком сотрудников

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

В ХНУМГ ім. О.М. Бекетова функціонує Первинна профспілкова організація працівників, метою діяльності якої є вираження, представлення і забезпечення захисту їх економічних, соціальних, трудових прав та інтересів членів Профспілки.

Профспілковий комітет здійснює свою діяльність згідно з чинним законодавством України, Статутом профспілки працівників освіти і науки України, Положенням про первинну профспілкову організацію, статутами установ, закладів і підприємств галузі, програмними документами, рішеннями з’їздів, конференцій, пленумів та президій вищих керівних профспілкових органів, іншими нормативними документами, що регулюють внутріспілкову діяльність.

Як первинна ланка, що налічує більше 1700 членів, профспілкова організація ХНУМГ ім. О.М. Бекетова входить до складу Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Звітно-виборною профспілковою конференцією працівників ХНУМГ імені О. М. Бекетова від 30.12.2009 р. подовжено повноваження голови профспілкової організації Луся Володимира Івановича (завідувач кафедрою інженерної та комп'ютерної графіки, к.т.н., професор) та обрано заступника: Холодну Наталію Валеріївну терміном на 5 років. Бухгалтерію профкому веде бухгалтер профкому Жукова Лілія Олексіївна.

За головними напрямками роботи профкому створені і функціонують 6 постійних комісій:
1. Комісія з охорони праці
2. Комісія з питань захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки
3. Комісія з питань організаційно-масової роботи
4. Спортивно-масова комісія
5. Культурно-масова комісія
6. Комісія соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

У складі профспілкової організації Університету функціонують 68 профбюро, які організовують профспілкову роботу в трудових колективах структурних підрозділів (на факультетах, кафедрах, в підрозділах та службах).

Основою діяльності профорганізації Університету у відносинах з адміністрацією є Колективний договір, що укладається на 5 років. Колективний договір між роботодавцем і первинною профспілковою організацією Університету укладено з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин та узгодження інтересів працівників і роботодавця з питань організації праці, її умов та оплати, оздоровлення і відпочинку, контролює виконання законодавства про працю і охорону праці.

Контакти:
Приміщення профкому розташоване у новому корпусі (к.501),
телефон: 707-33-02
Прийом членів профспілки проводиться з понеділка по п'ятницю протягом робочого часу.

Список членів комітету первиної профсоюзної організації ХНУМГ ім. О.М. Бекетова

Список комісій на 2013 р.

План роботи ПК на 2013 р

Подорож до Полтави