Факультет Післядипломного та заочного навчання

САЙТ ФАКУЛЬТЕТУ

Факультет післядипломної освіти та заочного навчання починає свою історію з 1986 року, коли в академії (на той час Харківському інституті інженерів комунального будівництва) було створено Факультет підвищення кваліфікації (ФПК) керівників економічних служб будівельних організацій. У 1992 році на базі ФПК утворений спеціальний факультет перепідготовки кадрів з вищою освітою. Керівництво ФПК і спеціального факультету здійснювалось одним деканатом. У грудні 1998 року обидва факультети реорганізовані у факультет післядипломної освіти, основною сферою діяльності якого стала перепідготовка спеціалістів за програмою другої вищої освіти.

У 1992 році факультетом разом з кафедрою міського електричного транспорту було укладено договір з державним комунальним підприємством „Київелектротранс” про спільну діяльність. На базі підприємства „Київелектротранс” організовано філію кафедри електричного транспорту та кафедри економіки та управління у будівництві і міському господарстві, яка згодом була реорганізована в навчально-консультаційний центр академії у м. Києві.

У 1999 – 2001 роках факультетом проведено велику роботу по організації навчально-консультаційних центрів у містах Севастополі, Ялті, Сімферополі, Євпаторії, Маріуполі, Житомирі, Донецьку, Генічеську, Куп’янську, що дало змогу студентам заочної форми навчатися безпосередньо за місцем проживання.

В ці роки на факультеті, поряд з перепідготовкою спеціалістів, великі обсяги роботи займає підготовка студентів заочної форми навчання. У зв’язку з цим, факультет перейменовано у факультет післядипломної освіти та заочного навчання (ФПО та ЗО).

В даний час навчальний процес на факультеті проводиться по заочній формі навчання за наступними ліцензованими спеціальностями.

Блок економічного профілю: спеціальності „Облік і аудит”, Економіка підприємства”, „Менеджмент організацій”.

Блок спеціальностей технічного напрямку: „Промислове і цивільне будівництво”, „Міське будівництво і господарство”, „Теплогазопостачання і вентиляція”, „Електричний транспорт”, „Електротехнічні системи електроспоживання”.

На факультеті діють наступні програми:

підготовки бакалаврів на базі повної середньої освіти, термін навчання 4,5 роки;

підготовки бакалаврів на базі диплома молодшого спеціаліста відповідного напрямку (скорочений термін навчання – 3,5 роки);

підготовки спеціалістів на базі диплома бакалавра відповідної спеціальності, термін навчання – 1,5 року;

перепідготовки фахівців на базі диплома спеціаліста (програма другої вищої освіти) – термін навчання 2,5 роки.

Серед студентів користується популярність спеціальність „Менеджмент організацій” зі спеціалізацією „Інформаційні системи в менеджменті”. На цю програму приймаються особи з дипломом бакалавра іншого напрямку. Термін підготовки - 2 роки за програмою бакалавра, і 1,2 роки за програмою спеціаліста.

Навчання на факультеті здійснюється на підставі договорів, що укладаються з фізичними особами або з організаціями. Серед підприємств-замовників такі компанії як „Харківобленерго”, „Житомиробленерго”, „Крименерго”,  підприємства міського електричного транспорту східного регіону України.

Ми запрошуємо усіх бажаючих отримати вищу освіту або другу вищу на навчання на нашому факультеті.

КЕРІВНИЦТВО

Ачкасов А.Є - декан факультету ПО та ЗН ХНАГХ

Декан

Ачкасов Анатолій Єгорович,

д-р. екон. наук, проф.,

Заступник декана

Охріменко Вячеслав Миколайович, канд. техн. наук, доцент,

Заступник декана

Мількін Ігор Вікторович, старший викладач

Заступник декана з навчальної роботи

Склярук Наталя Іванівна, канд. екон. наук, доцент

Заступник декана з методичної роботи

Пушкар Тетяна Андріївна, канд. екон.. наук, старший викладач

СПІВРОБІТНИКИ
страршій інспектор деканату
оператор ЕОМ

Проїзд та ЧАС РОБОТИ

Деканат ФПО та ЗН: кімната 306, ХНАМГ, вул. Революції, 12, м. Харків, Україна, 61002, остановка метро  “Академика Бекетова”.

Проезд:

• от ж/д вокзала номерами маршрутних такси: ;
  • от автовокзала номерами маршрутних такси:.

Время работы деканата с 8.00 до 16.30 Перерыв з 13.00 до 13.45 Время приема студентов с 13.00 до 15.00

Телефони

НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ і КАФЕДРИ

Інші сайти Університету

Соціальні мережі:

Післядипломної освіти і заочного навчання

До уваги користувачів Microsoft Live@Edu!

25.06.2013 здійснений перехід на Office365.

Нова точка входу для поштових скриньок:mail.office365.com

Хто на сайті

На даний момент 44 гостей на сайті
You are here  : Головна Факультети Факультет центр післядипломної освіти та заочного навчання