Факультет центр післядипломної освіти та заочного навчання

САЙТ ФАКУЛЬТЕТУ

Центр післядипломної освіти та заочного навчання починає свою історію з 1986 року, коли в університеті (на той час Харківському інституті інженерів комунального будівництва) було створено Факультет підвищення кваліфікації (ФПК) керівників економічних служб будівельних організацій. У 1992 році на базі ФПК утворений спеціальний факультет перепідготовки кадрів з вищою освітою. Керівництво ФПК і спеціального факультету здійснювалось одним деканатом. У грудні 1998 року обидва факультети реорганізовані у факультет післядипломної освіти, основною сферою діяльності якого стала перепідготовка спеціалістів за програмою другої вищої освіти.

У 1992 році факультетом разом з кафедрою міського електричного транспорту було укладено договір з державним комунальним підприємством „Київелектротранс” про спільну діяльність. На базі підприємства „Київелектротранс” організовано філію кафедри електричного транспорту та кафедри економіки та управління у будівництві і міському господарстві, яка згодом була реорганізована в навчально-консультаційний центр академії у м. Києві.

У 1999 – 2001 роках факультетом проведено велику роботу по організації навчально-консультаційних центрів у містах Севастополі, Ялті, Сімферополі, Євпаторії, Маріуполі, Житомирі, Донецьку, Генічеську, Куп’янську, що дало змогу студентам заочної форми навчатися безпосередньо за місцем проживання.

В ці роки на факультеті, поряд з перепідготовкою спеціалістів, великі обсяги роботи займає підготовка студентів заочної форми навчання. У зв’язку з цим, факультет перейменовано у факультет післядипломної освіти та заочного навчання, пізніше - у Центр післядипломної освіти та заочного навчання (ЦПО та ЗН).

В даний час навчальний процес у центрі проводиться по заочній формі навчання за наступними ліцензованими спеціальностями.

Блок економічного профілю: спеціальності „Облік і аудит”, Економіка підприємства”, „Менеджмент організацій”.

Блок спеціальностей технічного напрямку: „Промислове і цивільне будівництво”, „Міське будівництво і господарство”, „Теплогазопостачання і вентиляція”, „Електричний транспорт”, „Електротехнічні системи електроспоживання”.

У центрі діють наступні програми:

підготовки бакалаврів на базі повної середньої освіти, термін навчання 4,5 роки;

підготовки бакалаврів на базі диплома молодшого спеціаліста відповідного напрямку (скорочений термін навчання – 3,5 роки);

підготовки спеціалістів на базі диплома бакалавра відповідної спеціальності, термін навчання – 1,5 року;

перепідготовки фахівців на базі диплома спеціаліста (програма другої вищої освіти) – термін навчання 2,5 роки.

Серед студентів користується популярність спеціальність „Менеджмент організацій” зі спеціалізацією „Інформаційні системи в менеджменті”. На цю програму приймаються особи з дипломом бакалавра іншого напрямку. Термін підготовки - 2 роки за програмою бакалавра, і 1,2 роки за програмою спеціаліста.

Навчання у центрі здійснюється на підставі договорів, що укладаються з фізичними особами або з організаціями. Серед підприємств-замовників такі компанії як „Харківобленерго”, „Житомиробленерго”, „Крименерго”, підприємства міського електричного транспорту східного регіону України.

Ми запрошуємо усіх бажаючих отримати вищу освіту або другу вищу на навчання у нашому центрі.

Ачкасов А.Є- декан факультету ПО та ЗН ХНАМГ

Ачкасов Анатолій Єгорович,

д-р. екон. наук, проф.,

Охріменко В.М - Заст. декана факультету ПО та ЗН ХНАМГ

Заступник директора

Охріменко Вячеслав Миколайович, канд. техн. наук, доцент,

Мількін І. В - заст. декана факультету ПО та ЗН ХНАМГ

Заступник директора

Мількін Ігор Вікторович, старший викладач

Заступник директора з навчальної роботи

Склярук Наталя Іванівна, канд. екон. наук, доцент

Пушкар Т.А - заст. декана факультету ПО та ЗН ХНАМГ

Заступник директора з методичної роботи

Пушкар Тетяна Андріївна, канд. екон.. наук, старший викладач

ПРОЇЗД ТА ЧАС РОБОТИ

Центр ЦПО та ЗН: кімната 306, ХНУМГ ім.О.М.Бекетова, вул. Революції, 12, м. Харків, Україна, 61002, станція метро “Академика Бекетова”.

Час роботи центру з 8.00 до 16.30 Перерва з 13.00 до 13.45 Час прийому студентів з 13.00 до 15.00

Телефони

• 057-706-15-35.

Центр последипломного образования и заочного обучения