Транспортних систем та технологій

САЙТ ФАКУЛЬТЕТА

Факультет транспортних систем і технологій був і залишається одним з головних центрів по підготовці фахівців для найбільш екологічного і соціального виду транспорту: трамвая, тролейбуса, метрополітену, фунікулера, ескалатора, травалатора, ліфта, електромобіля.

Випускники факультету забезпечують дослідження, проектування, виготовлення, експлуатацію і ремонт технічних засобів, автоматизацію і механізацію виробничих процесів, безпечне виконання робіт із створення необхідних умов для проживання населення міст.

Нині на факультеті здійснюється підготовка фахівців за напрямами:

ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА:
– електричні системи і комплекси транспортних засобів;
– електромеханічні системи автоматизації та електропривод;
– електричний транспорт.

ОХОРОНА ПРАЦІ:
– охорона праці (за галузями).

ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ (ЗА ВИДАМИ ТРАНСПОРТУ):
- транспортні системи (митна справа);
- організація і регулювання дорожнього руху (автотехнічна експертиза);
- організація перевезень і управління на транспорті (міжнародні перевезення).

МЕНЕДЖМЕНТ:
- логістика.

Останніми роками контингент студентів факультету складає близько 300 чоловік, з яких велика частина є випускниками технікумів. За період роботи факультету підготовлено близько 7000 фахівці-електромеханіків.

Зараз до складу факультету входять 5 кафедр: електричного транспорту, транспортних систем і логістики, охорони праці та безпеки життєдіяльності, теоретичної та будівельної механіки і фізики. На факультеті працюють 10 докторів наук, професорів; 52 доцента, кандидатів наук.

Наукова діяльність факультету спрямована на розробку наукових основ проектування і експлуатації технічних засобів міського електротранспорту і метрополітену, розробку нормативних документів по експлуатації рухомого складу, удосконалення маршрутної системи міського пасажирського транспорту, удосконалення методів і засобів організації і управління пасажирськими перевезеннями, підвищення безпеки дорожнього руху і пасажирських перевезень, підвищення ефективності експлуатації, удосконалення методів і засобів технічної діагностики, контролю і випробувань електроустаткування систем електропостачання міського електротранспорту.

Інші сайти Університету

Соціальні мережі:

До уваги користувачів Microsoft Live@Edu!

25.06.2013 здійснений перехід на Office365.

Нова точка входу для поштових скриньок:mail.office365.com

Хто на сайті