У черговому січневому рейтингу Webometrics 2016 року ХНУМГ імені О.М. Бекетова на 15-му місці серед українських ВНЗ

Опубліковано всесвітній рейтинг університетів Webometrics за січень 2016 р. До нього увійшли 292 вітчизняних вищих навчальних закладів.

Як відомо, вебометричний рейтинг університетів світу (Webometrics ranking of world’s universities) – один з найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі.

Результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік (у червні-липні і січні-лютому) та охоплюють 24 тисяч університетів з усього світу.

Рейтинг орієнтований на оцінку присутності університету в Інтернеті, рівень впливу публікацій університету на світовий науковий прогрес, наповненість та «популярність» веб-ресурсів вищого навчального закладу, довіру Інтернет-користувачів до них. ТОП українських вишів у рейтингу очолює Київський Національний університет імені Тараса Шевченка.

У новому рейтингу Webometrics серед українських вишів Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова – на 15 місці серед українських ВНЗ.

Загальна таблиця ВНЗ України в рейтингу Webometrics

You are here  : Главная У черговому рейтингу Webometrics ХНУМГ імені О.М. Бекетова увійшов в ТОП-10 серед українських ВНЗ