Факультет електропостачання і освітлення міст

емблема факультету електропостачання та освітлення міст ХНАМГ

Факультет електропостачання та освітлення міст створено в 1976 році шляхом реорганізації в структурі ВУЗу та відокремлення від факультету «Міський електричний транспорт» (Наказ № 335 від 25 травня 1976 року).

Факультет проводить підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями "бакалавр", "спеціаліст" і "магістр". Підготовка за структурою і змістом відповідає державним вимогам, що підтверджено ліцензіями та акредитаційними посвідченнями.

До складу факультету входять п'ять кафедр, з яких дві спеціальні (випускові) кафедри: «Електропостачання міст» та «Світлотехніка і джерела світла»; фундаментальна кафедра: «Теоретичної та загальної електротехніки»; загальноосвітні кафедри: «Філософії і політології» та «Фізичного виховання і спорту». Факультет електропостачання та освітлення міст - це високопрофесійний науково-педагогічний колектив однодумців. Серед 97 викладачів, що працюють на факультеті – 18 докторів наук, професорів, 39 кандидатів наук, доцентів, 2 Лауреати державної Премії України, 2 заслужених діяча науки і техніки України, 4 дійсних академіків та 2 члена кореспондента галузевих академій наук.

Засновано та видається Міжнародний науково-технічний фаховий журнал "Світлотехніка та електроенергетика". Працює спеціалізована вчена рада Д64.089.02 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) технічних наук за спеціальністю 05.09.07-світлотехніка та джерела світла. На всіх технічних кафедрах факультету працює аспірантура.

Факультет підтримує тісні зв'язки з підприємствами електротехнічного та світлотехнічного виробництва, з КП «Харківміськсвітло», підприємствами Обленерго всієї України (станом на 1 грудня 2011 року тільки в АК «Харківобленерго» працює 751 наш випускник).

Навчально-консультаційні центри кафедр відкриті в містах Полтава, Суми, Житомир, Енергодар, Херсон, де ведеться підготовка студентів за заочною формою навчання.

З моменту утворення факультету підготовлено понад 4 тисяч фахівців. Географія розподілу випускників охоплює як територію України, так і країни близького та далекого зарубіжжя. Випускники факультету ЕОМ - компетентні фахівці в галузі електротехніки та електротехнологій, електротехнічних систем електроспоживання, світлотехніки та джерел світла. Вони працюють в електроенергетичних компаніях, на електричних станціях та об'єднаннях, промислових підприємствах, в науково-дослідних і проектних установах та організаціях, житлово-комунальному господарстві та будівельно-монтажних підприємствах. Інтеграція знань в таких галузях як фізіологічна оптика, світлотехніка, колориметрія, естетика освітлення, художнє конструювання і проектування дозволяє випускникам створювати шедеври світлової архітектури і художнього освітлення з глибоким розумінням естетичного сприйняття форм і просторів.

КЕРІВНИЦТВО
Поліщук В.М - декан факультету ЕОМ ХНАМГ

Поліщук Валентина Миколаївна

декан факультету ЕОМ кандидат технічних наук, доцент.

Доцент кафедри «Світлотехніка та джерела світла»

Яковицкий І.Л. - Зам. декана факультету ЕОM ХНАМГ

Яковицький Ігор Леонідович, доцент, ктн,

заступник декана з навчальної роботи,

кандидат технічних наук, доцент.

доцент кафедри «Прикладної математики і інформаційних технологій»

Перепечений В.О - заст. декана факультету ЕОМ ХНАМГ

Перепечений Віталій Олександрович

заступник декана з виховної роботи,

кандидат технічних наук.

Доцент кафедри «Електропостачання міст»

Ляшенко О.М - заст. декана факультету ЕОМ ХНАМГ

Ляшенко Олена Миколаївна

заступник декана з методичної роботи

Старший викладач кафедри «Світлотехніка та джерела світла»

СПІВРОБІТНИКИ
Мильникова О. В - старший інспектор деканату ЕОМ ХНАМГ

Мильникова Оксана Валеріївна

старший інспектор

Мартиненко А.С - секретар - друкарка деканату ЕОМ ХНАМГ

Мартиненко Алла Сергіївна

секретар - друкарка

НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ і КАФЕДРИ

Галузь Напрям
Спеціальність Кафедра
0507 Електротехніка та електромеханіка 6.050701 Електротехніка та електротехнології
7.05070103, 8.05070103 Електротехнічні системи електроспоживання Електропостачання міст
7.05070105, 8.05070105 Світлотехніка і джерела світла Світлотехніки та істочіков світла

ПРОЇЗД І ЧАС РОБОТИ

Час роботи деканату з 815 до 1700.

Перерва з 1300 до 1345. Час прийому студентів з 1200 до 1600

Факультет електропостачання та освітлення міст знаходиться за адресою: 61002, Харків,

вул. Революції, 12, (або вул.М.Бажанова,17 центральний вхід), електротехнічний корпус, 4

поверх, кімната 438.

Проїзд: зупинка метро "Академіка Бекетова".

Телефони: (057) 707-33-16, 707-31-40 – деканат

Інші сайти Університету

Соціальні мережі:

До уваги користувачів Microsoft Live@Edu!

25.06.2013 здійснений перехід на Office365.

Нова точка входу для поштових скриньок:mail.office365.com

Хто на сайті