Архитектуры, дизайна и изобразительного искусства

Эмблема градостроительго факультета

САЙТ ФАКУЛЬТЕТА

На факультеті архітектури здійснюють підготовку бакалаврів, спеціалістів і магістрів 4 кафедри:

-архітектури будівель і споруд, та дизайну архітектурного середовища;

-містобудування;

-основ архітектурного проектування та рисунку;

-міського будівництва,

Серед 64 викладачів, які працюють на факультеті - 7 докторів наук, 9 професорів, 24 кандидата наук, 23 доцентів, 2 дійсних академіків і членів кореспондентів галузевих академій наук України, 3 лауреати Державної премії України, 9 членів союзу архітекторів України, 2 члени IKOMOS.

На факультеті навчається більше 600 студентів, з них понад 100 - іноземні громадяни. Загальний ліцензійний обсяг на підготовку бакалаврів з напряму «Архітектура» становить 100 місць, за напрямом «Будівництво» спеціальності «Міське будівництво та господарство» - 150 місць.

Ліцензійний обсяг підготовки магістрів архітекторів за спеціальністю «Містобудування» становить 50 місць, «Архітектура будівель і споруд» - 25 місць, «Дизайн архітектурного середовища» - 25 місць. Щорічний випуск фахівців з вищою освітою становить понад 150 осіб.

Активна співпраця факультету з широким колом підприємств та організацій дає можливість випускникам отримати перше робоче місце.

Серед партнерів - роботодавців, такі підприємства як: АТ «Трест Житлобуд-1», АТ «Проектний та науково-дослідний інститут», «Харківський ПромбудНДІпроект», Департамент управління містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради, Головне управління Держкомзему в Харківській області.

Реальне працевлаштування випускників факультету складає 91%. Випускники факультету в повній мірі реалізують отримані знання й успішно працюють керівниками провідних підприємств та органів державного управління.

You are here  : Главная Факультеты Архитектуры, дизайна и изобразительного искусства