Строительный

Сайт факультету

Будівельний факультет був створений 2 лютого 2015 року шляхом реорганізації Містобудівельного факультету.

На факультеті підготовка фахівців здійснюється за напрямами:

- «Будівництво», спеціальність «Промислове та цивільне будівництво», спеціалізації «Охорона праці в будівництві», «Геотехніка підземної урбаністики»;

- «Геодезія, картографія та землеустрій», спеціальності «Геоінформаційні системи і технології», «Землеустрій та кадастр», «Оцінка землі та нерухомого майна».

Підготовку бакалаврів, спеціалістів і магістрів здійснюють 5 випускових кафедр:

- кафедра будівельних конструкцій (зав. каф. професор Шмуклер В.С.);

- кафедра механіки ґрунтів, фундаментів та інженерної геології (зав. каф. доцент Кічаєва О.В.);

- кафедра теплохолодопостачання (зав. каф. професор Шульга М.О.);

- кафедра будівельного виробництва і будівельних матеріалів (зав. каф. професор Кондращенко О.В.);

- кафедра геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна (зав. каф. професор Мамонов К.А.).

altБудівельний факультет очолює кандидат технічних наук, доцент Яковлєв Євгеній Андрійович.

Науково-педагогічний склад факультету має високий професійний рівень. Серед 68 викладачів, що працюють на факультеті, 6 докторів наук, 7 професорів, 35 кандидата наук, 35 доцентів, 2 дійсних академіків і членів-кореспондентів галузевих академій наук України, 2 лауреата Державної премії України.

На сьогодні на Будівельному факультеті навчаються понад 680 студентів, з них 167 – іноземні громадяни з 26 країн світу. Освіту здобувають іноземні студенти з Лівану, Сирії, Йорданії і багатьох інших. Така практика спільного навчання дозволяє значно збагатити досвід проектування, використовуючи національні та зарубіжні традиції.

Загальний ліцензійний обсяг на підготовку бакалаврів за напрямом “Будівництво” становить 335 місць, за напрямом “Геодезія, картографія і землеустрій” – 65 місць.

Система навчання адаптована до основних принципів Європейської Конвенції.

Факультет готує випускників до професійної діяльності в галузі промислового, цивільного будівництва, а також у галузі геодезії та землеустрою. У структуру підготовки фахівців входять: основи теорії проектування, технології, організації, управління, якісна комп’ютерна підготовка зі знанням програмного забезпечення.

Випускники Будівельного факультету залучені до роботи в будівельних організаціях, науково - дослідних, проектних інститутах і організаціях, які виконують проектні, будівельні та вишукувальні роботи, таких як трести «Житлобуд-1», «Житлобуд-2», ТОВ «Стальконструкція», ЗАТ «Витязь», ТОВ «Макрокап Девелопмент Україна», ТОВ «Південспецбуд», АТЗТ «Спецбудмонтаж», ТОВ «Інститут ХАРКІВПРОЕКТ», ВАТ «УКРГІДРОПРОЕКТ», ТОВ «ЮЖГІПРОРУДА», ВАТ «Діпрозаводтранс» та інші, в банках,  на біржах, у страхових компаніях, на спільних підприємствах.

Спеціалісти працюють на первинних посадах: майстер будівельних і монтажних робіт, інженер виробничо-технічного відділу, інженер з охорони праці, інженер-конструктор проектувальник, інженер – науковий співробітник, асистент – викладач, інженер у відділі капітального будівництва підприємства чи держадміністрації, інженер-експерт з оцінки нерухомості.

You are here  : Главная Факультеты Строительный