День відкритих дверей 6 вересня 2014 року

alt06 вересня 2014 року відбулася традиційна зустріч абітурієнтів та професорсько-викладацького складу університету. На зустрічі були присутні учні Харківського, Нововодолазького, Великобурлуцького, Дергачівського районів Харківської області, міста Куп’янськ та учні міста Харкова.

Ректор університету, професор, доктор наук з державного управління Володимир Миколайович Бабаєв привітав учнів, гостей та професорсько-викладацький склад з початком нового навчального року. Розповів про історію та сучасні тенденції розвитку університету, про роль студентів у підвищенні престижності закладу та про особливості роботи галузі комунального господарства.

Абітурієнтам була надана інформація про факультети, особливості вибору професії та запросили всіх присутніх школярів на навчання у школу «Мер міста» та школу розвитку за різними напрямками підготовки а також на підготовчі курси.

Після чого відбулася зустріч професорсько-викладацького складу з абітурієнтами та екскурсія по університету.

Модель довузівської освіти

You are here  : Главная Структура Центр доуниверситетского образования и карьеры Новости День відкритих дверей 6 вересня 2014 року