Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

10 червня 2014 року відбулось засідання Школи Розвитку «Мер міста», на якому учні – лідери учнівського самоврядування шкіл Харківської області презентували бізнес – ідеї

altНа заході були присутні: ведуча Дарина Вершиніна, - голова Студентського Сенату, Родіонова Людмила Олексіївна, - к.ф.н., доцент кафедри Філософії і політології, Величко Вікторія Валеріївна, - к.е.н., доцент кафедри Міської і регіональної економіки, Карпушенко Марія Юріївна, - к.е.н., доцент кафедри Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту, Жидкова Тетяна Володимирівна - к.т.н., доцент кафедри Міського будівництва, Мущинська Наталія Юріївна - директор «Бізнес - інкубатору», Мельман Вікторія Олександрівна, - практикуючий психолог, працівники Центру довузівської підготовки та працевлаштування випускників, а також талановиті школярі разом з їх наставниками.

У якості вступного слова виступила Наталія Юріївна, - директор «Бізнес - інкубатору», яка розповіла про діяльність новоствореного проекту. Метою його є допомога підприємцям-початківцям, надання різних видів консультацій, спільне обговорення та вирішення проблемних питань. У проекті вже беруть участь п’ять студентів – молодих бізнесменів. Передбачено 36 тисяч гривень задля старту бізнес – ідей. Тож це є реальний шанс для всіх бажаючих, хто має цікаві задуми та прагнення заробити.

В сучасному житті все змінюється дуже стрімко, а особливо у комунальному господарстві необхідні корінні реформи, тому ідеї, що стосуються цієї галузі, є доречними та влучними.

Грищук Катерина, член Печенізької районної ради випускників, презентувала бізнес-ідею. Дівчина стурбована станом оточуючого середовища, і вважає, що в Печенігах слід створити сміттєпереробний завод. Це дозволить заощадити енергію та поліпшити здоров’я людей.

Нечаєв Микита, член ради старшокласників «Нова хвиля» (місто Лозова) пропонував в собі виховувати почуття патріотизму. На його думку, основним принципом керуючого містом має стати інформаційна відкритість. Кандидат у мери передусім здобуває життєвий досвід, а також знання з управління. Наразі стає актуальним процес створення громадського суспільства, самосвідомого, із почуттям гідності, з розумінням своєї значущості. Влада має перш за все виконувати захисну функцію, аби кожен почувався себе комфортно в своєму місті, своїй домівці. Особливу пильну увагу має лідер міста приділяти таким напрямкам: соціальний захист найбільш слабких та вразливих верств населення, спільна праця влади і громади у виробленні рішень.

Сокрут Олександра, учениця 10 класу Чугуївської ЗОШ №7 підготувала на розгляд проект, що стосується збереження культурного та історичного надбання її міста. Школярка привела цікаві факти про історичну долю міста, про події, якими пишаються мешканці Чугуєва, - так, у Першу світову війну саме Чугуївське училище надало 8 тисяч офіцерів, більше, ніж будь-яке інше у тодішній Російській імперії.

Туманська Анна представила роботу випускників своєї школи, тема проекту стосувалась інформаційних технологій у міському самоврядуванні. Дівчина наголосила на необхідності більш широкого охоплення мережою Internet всіх галузей життя, створення електронної форми для запитань місцевим керівникам, аби забезпечити ефективний зв'язок влади і громадськості.

Яковенко Артем - голова Харківської обласної ради старшокласників, доповідав про плани на майбутнє, які в першу чергу спрямовані на розвиток молодіжного підприємництва. Якби хлопець мав повноваження міського керівника, він би втілив у життя харків’ян запозичені та успішні ідеї із зарубіжного досвіду – створення у метро електронної бібліотеки, аби використовувати час, проведений у транспорті, більш ефективно та корисно, розумні ліхтарі (вони здатні регулювати автоматично інтенсивність свого освітлення), торгівельний центр із контейнерами, та інші.

Мовчан Валерій, член Дворічанської районної ради старшокласників, розповів про свої враження від діяльності в учнівському самоврядуванні. Учень підкреслив необхідність розвивати потенціал міста Харкова, аби люди, тим паче, молоді, прагнули тут жити і працювати, а не вирушали закордон.

Завершальною промовою була щира подяка учасникам Вершиніної Дарини, крім того, майбутні мери отримали подарунки від студентського профкому.

Школа розвитку «Мер міста» – це кузня молодих талантів, що привчає старшокласників бути ініціативними, проявляти оригінальність, і надає всі необхідні знання для формування особистості менеджера. Тут виховуються толерантні та доброзичливі, відповідальні та наполегливі майбутні керівники, про що свідчать виступи учасників.

 
Infinity – International Fellowship IN trandisciplinar ITY supported by Erasmus Mundus programme

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Другие сайты Университета

Социальные сети:


365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1    2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

DreamSpark

Кто на сайте

Сейчас 59 гостей онлайн
You are here  : Главная Структура Центр доуниверситетского образования и карьеры Новости 10 червня 2014 року відбулось засідання Школи Розвитку «Мер міста», на якому учні – лідери учнівського самоврядування шкіл Харківської області презентували бізнес – ідеї

mon baner