altУ заході взяли участь:

• декани факультетів Електропостачання та освітлення міст, Економіки і підприємництва Поліщук Валентина Миколаївна, Соловйов Олександр Васильович;
  • працівники Центру довузівської підготовки та працевлаштування випускників;
  • голова профкому студентів Угоднікова Олена Ігорівна;
  • студенти – члени профкому;
  • Гізело Олена Іванівна, головний спеціаліст Харківського міського центру зайнятості;
  • Захаров Олексій Володимирович, виконавчий директор освітньої компанії «Studex»;
  • Талалай Яна Юріївна, спеціаліст із розвитку персоналу КП «Харківводоканал»;
  • Чуприна Оксана Анатоліївна, заступник начальника управління кадрів АК «Харківобленерго»;
  • Подушка Раїса Василівна, начальник відділу кадрів ТОВ «Трест Житлобуд-1»;
  • студенти – випускники, переможці конкурсу студентських проектів – Мірошниченко Олена, Корніюк Роман, Токар Дарина, Муценко Дарина, Халіна Ніна та Алавердян Арєвік.

Ведуча Муценко Дарина привітала всіх гостей та учасників відео конференції, надала вступне слово представникам компаній-роботодавців. Першою звернулась до конкурсантів Гізело Олена Іванівна, працівник Міського центру зайнятості, охарактеризувала особливості працевлаштування молодих спеціалістів. Наразі існують складнощі у пошуку роботи випускниками вищих навчальних закладів. Для того, аби заявити про себе та мати якісь переваги перед іншими кандидатами, студент – майбутній фахівець має ретельну увагу приділити учбовим практикам. На цьому наголосили роботодавці – журі конкурсу бізнес-проектів. Представники КП «Харківводоканал», АК «Харківобленерго», ТОВ «ТрестЖитлобуд - 1» розповіли про свою діяльність та закликали студентів бути відповідальними, працьовитими, наполегливими, аби зарекомендувати себе як гарні спеціалісти.

Студенти-випускники презентували свої проекти. Мірошниченко Олена та Корніюк Роман представили бізнес-проект, що мав назву «Управління об’єктами за допомогою GIS-технологій». Ця ідея має на меті допомогти візуалізувати дані шляхом побудови карт, забезпечивши економію засобів.

Токар Дарина розробила проект для заощадження часу та полегшення життя всіх громадян різного віку та статті – вона запропонувала створити «Інтернет-супермаркет». Ця ідея передбачає розробку спеціальної програми для завантаження на мобільний телефон або за допомогою терміналів, аби замовляти продукти та речі першої необхідності у будь-якому місці та у будь-який зручний час, не відвідуючи супермаркет. Замовлений товар доставляється кур’єром на авто. Розраховуватись можна безпосередньо на телефоні або терміналі, просто вказавши номер банківської картки. Цей проект зацікавив представника освітньої компанії «Studex» Захарова Олексія Володимировича, що поставив студентці питання стосовно окупності та коштовності запропонованої ідеї.

Студентка Алавердян Арєвік ознайомила учасників заходу із своєю бізнес-ідеєю, що стосується оптимізації використання засобів комунального господарства, провівши для цього аналіз даних та побудувавши діаграми.

Доповідачка Халіна Ніна виступила із проектом «Розумний портфель для велосипедистів». Суть цієї ідеї полягає в використанні портфелю, який координує та контролює рух велосипедиста, допомагаючи йому уникнути дорожньо-транспортних пригод. Цей проект вже раніше був придуманий винахідниками із Південної Кореї, проте в нашій державі ще не є реалізованим.

Гості заходу та декани факультетів висловили подяку учасникам за їх креативність та допитливість, побажали їм втілити у життя задумані наміри та плани.

За підсумками конкурсу переможницею стала Токар Дарина із проектом «Інтернет-супермаркет на робочому місці».

2 місце – Халіна Ніна

3 місце – Олена Мірошниченко та Корніюк Роман

4 місце – Алавердян Арєвік.

Всі конкурсанти та роботодавці отримали дипломи та подяки за участь у відеоконференції.

Фотогалерея

You are here  : Главная Структура Центр доуниверситетского образования и карьеры Новости 14 травня 2014 року була проведена відеоконференція за участю провідних роботодавців, деканів факультетів та студентів-старшокурсників «Конкурс бізнес-проектів»