altВідеоконференцію проводили: декан факультету, к.т.н., доцент Ткачов В’ячеслав Олександрович, доцент кафедри Інженерної екології та екологічної безпеки міст, к.ф.-м.н., Галетич Ігор Костянтинович, старший інженер Буткевич Анна Миколаївна.

Декан факультету вказав на важливість та актуальність екологічних питань у нашій повсякденності, затребуваність фахівців цієї галузі та існуючі можливості для їх якісної підготовки. З метою привернення уваги майбутніх абітурієнтів, для більшої образності та зрозумілості В’ячеслав Олександрович згадав вислів: «Істина у вині, а здоров’я у воді». І дійсно, найбільша цінність, - людське життя та здоров’я, знаходяться у прямій залежності від становища довкілля. Вода відіграє важливу роль у формуванні природного середовища, безпосередньо у живих істотах, адже відомо, всі хімічні процеси протікають за її участі. Ми кожен день споживаємо воду, продукти харчування, і можемо навіть не підозрювати про загрозу для нашого організму.

altalt

altФахівці з охорони довкілля, інженери-гідротехники, магістри з раціонального використання та охорони водних ресурсів знають про воду все, та набуті знання та навички використовують у своїй діяльності, - працюють на підприємствах, зокрема, на Водоканалах. Після другого курсу у літню практику студенти отримують професію хіміка-лаборанта, що дає їм додаткові шанси на успішне працевлаштування.

Вступивши на факультет, студенти мають змогу користуватися сучасними лабораторіями, проходити виробничу практику на промислових підприємствах, брати участь у дослідницькій роботі, виїжджати за кордон на навчання безкоштовно, в рамках проектів, що реалізуються на факультеті. Для того, аби стати студентом факультету Інженерної екології міст, треба мати сертифікати ЗНО з двох обов’язкових предметів – математики, української мови та літератури, та одного на вибір – фізики або хімії. Для тих, хто має намір вступити на кафедру Інженерної екології та екологічної безпеки міст – додатковий третій сертифікат має бути з біології.

Інформацію декана факультету доповнювали Ігор Костянтинович та Анна Миколаївна, докладно висвітлюючи питання навчання за кордоном, практик, особливості написання дипломних робіт, та інші важливі моменти. Абітурієнти проявили неабияку цікавість та допитливість, було задано чимало питань. Майбутні студенти цікавились умовами вступу на факультет, правилами прийому, пільгами для дітей-сиріт, а також дітей із Криму. Поставлені були питання – чи існує на факультеті воєнна кафедра, які умови проживання в гуртожитку, чи існує захист диплому після 4 курсу, скільки коштує контрактне навчання та ще багато інших.

Проведену відеоконференцію можна назвати продуктивною та цікавою для всіх сторін.

You are here  : Главная Структура Центр доуниверситетского образования и карьеры Новости 29 квітня 2014 року відбулась відеоконференція факультету Інженерної екології міст «Стань архітектором своєї мрії!», у якій взяли участь школярі Харкова та Харківської області