Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

05 квітня 2014 року в День відкритих дверей відбувся майстер-клас для абітурієнтів факультету Інженерної екології міст: «Вода. Екологія. Суспільство»

altЗахід пройшов за участю декана факультету Ткачова В’ячеслава Олександровича, завідувача кафедри Водопостачання та водовідведення Душкіна Станіслава Станіславовича, магістра цієї ж кафедри, студентки 5 курсу Пугач Марини. В якості вступного слова вона розповіла про особливості студентського життя, з чим доведеться зіткнутися майбутнім першокурсникам, про цікаве та веселе дозвілля, практики, гарно обладнані лабораторії, де студенти виконують роботи.

Підтримав цю розповідь декан, Ткачов В’ячеслав Олександрович, він ознайомив школярів зі спеціальностями, що існують на факультеті, матеріально-технічною базою, широкими освітніми можливостями, зокрема, виїзду за кордон, про перспективи, що відкриваються перед випускниками факультету.

altalt

altalt

altalt

Надзвичайно пізнавальною була розповідь Станіслава Станіславовича, він докладно розповів про досягнення колишніх випускників, яких він навчав особисто, тож кафедра і в цілому факультет може по праву пишатися своїми спеціалістами. Екологи, інженери, гідротехніки, яких випускає факультет, знаходять успішно роботу, роблять вдалу кар’єру та гідно працюють на благо нашої держави. Цьому сприяє організація навчально-виховного процесу, щира турбота викладачів про якість підготовки студентів.

Завершився майстер-клас конкурсом для абітурієнтів, на знання основних понять та фактів із гідрології. Школярі, що дали вірні відповіді, отримали за це смачні призи.

Проведений майстер-клас був цікавим та корисним для всіх учасників.

 
Infinity – International Fellowship IN trandisciplinar ITY supported by Erasmus Mundus programme

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Другие сайты Университета

Социальные сети:


365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1    2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

DreamSpark

Кто на сайте

Сейчас 53 гостей онлайн
You are here  : Главная Структура Центр доуниверситетского образования и карьеры Новости 05 квітня 2014 року в День відкритих дверей відбувся майстер-клас для абітурієнтів факультету Інженерної екології міст: «Вода. Екологія. Суспільство»

mon baner