alt

У вересні цього року було відкрито Школу «Мер Міста» для членів учнівського самоврядування шкіл міста Харкова.

Протягом року учні вивчали особливості управління містом, вчилися складати бізнес-проекти за різними напрямками життєдіяльності міста - «Архітектура. Містобудування», «Транспортні технології», «Екологія навколишнього середовища», «Економіка міста», «Концепція розвитку міста Харкова».

26 березня відбулося урочисте підсумкове заняття – «Бекетівські читання», де учні Школи «Мер міста» захищали свої власні проекти за різними напрямками. Традиційно співпало, що підсумкове заняття проводиться у тиждень, присвячений архітектору О.М. Бекетову.

На заході були присутні:

• Єлисеєва Тетяна Павлівнадиректор музейного комплексу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова;
  • Писаревський Ілля Матвійович - декан факультету менеджменту, професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри «Туризм і готельного господарства»;
  • Ткачов В’ячеслав Олександрович – декан факультету Інженерноі екології міст, кандидат технічних наук, доцент;
  • Стольберг Фелікс Володимировичпрофесор, доктор технічних наук, завідувач кафедри Інженерної екології міст;
  • Карпушенко Марія Юріївна – доцент, кандидат економічних наук кафедри Фінансово економічної безпеки, обліку і аудиту;
  • Говоров Пилип Парамонович – доктор технічних наук професор кафедри Світлотехніки і джерел світла;
  • Гусь Ірина Миколаївна – директор Центру довузівської підготовки та працевлаштування випускників;
  • Федотова Юлія Володимирівна – доцент, кандидат економічних наук кафедри економічної теорії

та учасники шкіл м. Харкова, які відвідували школу «Мер міста» та презентували свої проекти:

• Сомова Тетяна та Курасова Анастасія, ХЗОШ №142, проект – «Чисто й красиво»;
  • Вовк Ангеліна, ХГ №6, проект - «Гімназія традицій»;
  • Кравченко Єва, ХЗОШ № 30, проект - «Освітлення майбутнього»;
  • Ярмоленко Надія, ХЗОШ, № 30, проект - «Сучасне освітлення шкільних приміщень»;
  • Байрак Діана та Гнатовська Наталія, ХЗОШ № 94, проект - «3Д клумби»;
  • Шатний Микола, ХЗОШ №115, проект - «Якби я був мером»;
  • Должко Владислав, ХЗОШ № 10, проект - «Концепція розвитку організацій»;
  • Пидько Максим, ХПЛМГ ХО, проект - «Стратегія розвитку м. Харкова»;
  • Міхалап Вікторія ХЗОШ №151, проект - «Парк креативних ідей».

Всі учні отримали дипломи учасника Бекетівських читань, а роботи учнів: Міхалап Вікторії, Кравченко Єви, Сомової Тетяни з Курасовою Анастасією були визнані кращими та нагороджені пам’ятними призами.

ФОТОЗВІТ

You are here  : Главная Структура Центр доуниверситетского образования и карьеры Новости 26 березня відбулося урочисте підсумкове заняття – «Бекетівські читання» Школи «Мер міста»