alt

У заході брали участь: проректор з НВР НВК Малєєв Олександр Іванович, декан факультету Електричного транспорту Шпіка Микола Іванович, професор кафедри Електричного транспорту Далека Василь Хомич, старший викладач кафедри Безпеки життєдіяльності Чеботарьова Олександра В’ячеславівна, Данова Карина Валеріївна - к.т.н., доцент кафедри Безпеки життєдіяльності, студентка 4 курсу Вершиніна Дарина.

Презентація

Конференцію було розпочато яскравою та емоційною промовою Вершиніної Дарини, яка розповіла про наш вуз, його переваги та здобутки, закликала абітурієнтів відвідати День відкритих дверей. Далі декан факультету, проректор та викладачі кафедр розказали про навчання за спеціальностями, умови вступу на факультет, проходження виробничої практики та влаштування на роботу. Впродовж заходу абітурієнти жваво задавали свої питання. Вони дізналися про наступне:

Факультет Електричного транспорту був створений у 1991 році. Здобути вищу освіту можна за такими спеціальностями:

- Електричні системи та комплекси транспортних засобів;

- Електричний транспорт за спеціалізаціями:

метрополітени;

охорона праці та безпека на електричному транспорті;

розробка та виробництво рухомого составу міського електричного транспорту;

експлуатація та ремонт міського електричного транспорту;

сервісне обслуговування технічних засобів житлово-комунального господарства;

електромеханічне обладнання підприємств електротранспорту.

- Електромеханічні системи автоматизації та електропривод.

Кваліфікаційні рівні: бакалавр електромеханіки (термін навчання 4 роки), спеціаліст (інженер-електромеханік) – термін навчання 4 роки та 10 місяців, магістр електромеханіки, електричного транспорту.

Для вступу на факультет випускникам необхідно здати ЗНО з таких предметів:

• українська мова та література;
  • математика;
  • фізика або хімія.

You are here  : Главная Структура Центр доуниверситетского образования и карьеры Новости 20 березня 2014 року була проведена відеоконференція факультету Електричного транспорту «Стань архітектором своєї мрії !» за участю шкіл міста Харкова та Харківської області