Центр Іноземних Мов

В жовтні 2012 року при факультеті підвищення кваліфікації відкрито Центр іноземних мов. Центр проводить навчання зі студентами, аспірантами та викладачами ХНУМГ ім. О.Н.Бекетова.

Опанування англійською та іншими європейськими мовами стає сьогодні одним із найважливіших вмінь XXI століття. Знання цих мов дає змогу як студентам та аспірантам, так і викладачам та науковцям збільшити свої можливості пересування у зарубіжному просторі, тобто брати участь у партнерських наукових та освітніх проектах із представниками зарубіжних країн та міжнародних конференціях, здійснювати стажування та навчання за кордоном, проводити заняття в нашому університеті зі студентами-іноземцями та успішно спілкуватися.

Саме тому у Центрі іноземних мов слухачам запропоновано навчання англійській, німецькій та французькій мові загальної, ділової та академічної тематики, а також мови професійного спрямування.

Центр також здійснює підготовку слухачів до складання міжнародних сертифікатів Кембриджського університету. Заняття проходять в інтенсивному режимі - 24 години на місяц (12 пар) за спеціальними курсами для одержання сертификата BEC Preliminary ( середній рівень) и BEC Vantage (високий рівень) та сертифіката FCE. Тривалість підготовки до кожного рівня погоджується індивідуально із слухачами та викладачем. Тест складається в незалежному Сертифікаційному центрі.Сертифікат дає право викладання англійською мовою іноземним студентам, визнається при проходженні стажувань, при участі в програмах обміну та міжнародних конференціях. 11 викладачів нашого університету вже отримали сертифікати BEC Vantage та BEC Preliminary.

Тематика занять в курсі:

В рамках партнерського проекту із Канадським коледжем англійської мови (м. Ванкувер, Канада) викладачі Центру мають право здійснювати викладання англійської мови загального спрямування та професійної англійської мови за програмою сучасного мультимедійного курсу SMRT. Після закінчення кожного рівня навчання слухачі одержують сертифікат Канадського коледжу англійської мови, який визнається канадськими вузами та науковими організаціями.

У Центрі іноземних мов також запропоновано курс з підготовки до ЗНО та поглибленого вивчення англійської, німецької та французької мови для учнів шкіл, ліцеїв та коледжів – майбутніх абітурієнтів нашого університету.

Заняття в центрі проводять сертифіковані спеціалісти.

Ільєнко Олена Львівна – завідувач кафедрою іноземних мов, доцент, кандидат філологічних наук

Автор біля 80 наукових та методичних праць, які були опубліковані в Україні та за кордоном. За останній рік підготувала 2 навчальних посібника для студентів – магістрів, один з них з грифом МОН “Academic and Professional Communication” («Навчаємось академічному та професійному спілкуванню») у співавторстві з Жук Л.Я., Ємельянова Є.С. За останні роки брала участь у 22 міжнародних конференціях та симпозіумах.

Протягом трьох років підготувала 10 магістрів та аспірантів для участі в міжнародних наукових конференціях на англійській мові. 10 років є членом журі Всеукраїнських олімпіад з англійської мови та Всеукраїнських конференцій «Студент та науково-технічний прогрес».

Ільєнко О.Л. є Національним координатором Всеукраїнської асоціації викладачів англійської мови як іноземної – професійного об’єднання, яке нараховує біля 700 членів. Була учасницею міжнародних програм обміну викладачів з Дордт Коледжем США та Університетом Абертей Данді (Велика Британія) в рамках програми TEMPUS TACIS, а також програми обміну міст – побратимів у місті Цинцінаті.

В 2010 році була організатором міжнародної конференції «Новітні підходи до викладання іноземних мов» при ХНАМГ за підтримки Центру міжнародних зв’язків при посольстві США в Україні (300 учасників), а також Літньої школи з підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови вузів України, у якій брав участь 51 викладач із 38 навчальних закладів.

У жовтні 2011 року була делегатом Міжвідомчої конференції агенцій США, які займаються програмами з викладання та вивчення англійської мови в Україні.

Бугаєва Вікторія Юріївна у 2009 р. закінчила ХНПУ ім. Г.С.Сковороди, отримала диплом Магістра з відзнакою. Є членом української філії міжнародної асоціації викладачів англійської мови як другої TESOL, приймає участь у щорічних конференціях TESOL. З вересня 2012 р. є учасником проекту по викладанню англійської мови на основі мультимедійної програми SMRT, розробленою канадським коледжем англійської мови. У повному обсязі успішно виконала програму курсу "Теорія і практика роботи в Moodle".

Моштаг Євгенія Сергіївна працює старшим викладачем кафедри іноземних мов. У 2002 році закінчила з відзнакою ХДПУ ім. Г.С.Сковороди. З 2003 року є членом Міжнародної асоціації викладачів англійської мови TESOL, щорічно бере участь у конференціях, має публікації, виступає з доповідями, що підтверджується відповідними сертифікатами. З вересня 2013 року є учасником проекту по викладанню англійської мови на основі програми SMRT, розробленої Канадським коледжем англійської мови. Моштаг Є.С. є пошукувачем на кафедрі української мови ХДПУ ім. Г.С.Сковороди.

You are here  : Главная Структура Центр повышения квалификации, переподготовки кадров и дистанционного обучения Центр Иностранных Языков