Официальный сайт ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Михайло Черняк зустрівся з лідерами учнівського самоврядування

01 1 Edited16 грудня 2016 року заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк, випускник нашого Університету, зустрівся зі слухачами університетської школи розвитку «Мер міста», лідерами учнівського самоврядування Харківської області. Під час зустрічі учні презентували Михайлу Євгеновичу власні соціальні проекти, участь в міжнародних проектах, а також обговорювали актуальні питання інтеграції нашої держави у європейське суспільство.

Подробнее...
 
Розвиток польського напрямку співпраці Університету

DSC 7269_Edited15 грудня 2016 р. Університет відвідали віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові пан Ян Здановський та професорка Вроцлавського університету Аґнєшка Матусяк.

В рамках візиту до Університету відбулася робоча зустріч пані Аґнєшка Матусяк з науковцями кафедри історії та культурології (зав. каф., д.і.н. Рябченко О.Л., доц. к.філос.н. Фесенко Г.Г.). Були окреслені перспективи розширення спільної академічної діяльності у таких напрямках: розробка спільних навчальних програм підготовки аспірантів за спеціальністю «Історія», проведення науково-практичної конференції щодо стану та перспектив гуманітаристики у сучасному європейському науково-освітньому просторі.

Подробнее...
 
Церемонія нагородження «Лідер науки України 2016. Web of Science award»

01 131253Міністерство освіти і науки спільно з компанією «Clarivate Analytics» (колишній підрозділ з наукової власності та науки «Thomson Reuters») та Національною академією наук 15.12.2016 р. відзначили нагородами «Лідер науки України 2016. Web of Science award» найвпливовіших вчених, наукові журнали та організації України. У 7 номінаціях премії удостоїли 34 лауреатів, які працюють на високому рівні й гідно представляють українську науку в світі.

Подробнее...
 
Кубок Украины по армспорту

01 IMG_217611–12 декабря 2016 года во Дворце спорта «Локомотив» состоялся XVI Кубок Украины по армспорту.

В соревнованиях приняли участие более 200 спортсменов из 21 региона Украины.

Подробнее...
 
День открытых дверей кафедры Прикладной математики и информационных технологий

dod 01

 
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов прочитав лекцію майбутнім мерам

01 IMG_1593_EditedЗа підтримки Харківської обласної ради та департаменту науки і освіти Харківської міської ради 14 грудня 2016 року відбулася лекція «Державне і муніципальне управління», президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради, професора кафедри менеджменту і адміністрування Сергія Івановича Чернова для лідерів учнівського самоврядування в університетській школі розвитку «Мер міста». У лекції взяв участь ректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова, професор Володимир Миколайович Бабаєв.

Подробнее...
 
Журнал «Світлотехніка та електроенергетика» включено до міжнародної онлайнової наукометричної бази даних

01 153251Редакція науково-технічного журналу «Світлотехніка та електроенергетика» рада повідомити, що наш журнал включено до міжнародної онлайнової наукометричної бази даних Index Copernicus (IC) (Польща).

02 153328

 
Cоздана трехмерная геомодель Харьковского радиотехнического техникума

obj authВ рамках проекта «Трехмерные модели в Google Планета Земля» создана и зарегистрирована в слое фотореалистических зданий Google трехмерная геомодель Харьковского радиотехнического техникума.

Автор модели – Вакуленко Евгений, факультет ЭОГ
Подробнее...
 
ІІ науково-історична конференція СПАДЩИНА УНІВЕРСИТЕТУ: ІСТОРІЯ* ОСВІТА* НАУКА*КУЛЬТУРА* ОСОБИСТІСТЬ

15 - 16 грудня 2016року

Музейний комплекс ХНУМГ ім. О.М. Бекетова

ІІ науково-історична конференція

СПАДЩИНА УНІВЕРСИТЕТУ:

ІСТОРІЯ* ОСВІТА* НАУКА*КУЛЬТУРА* ОСОБИСТІСТЬ

Подробнее...
 
Відбулася чергова звітна профспілкова конференція студентів

17 грудня 2016 року відбулася чергова звітна профспілкова конференція студентів, у якій взяли участь 125 делегатів від профспілкових груп та запрошені гості, серед них ректор Володимир Миколайович Бабаєв. На конференції голова профкому та Ревізійної комісії звітували про свою роботу. Робота профкому була визнана задовільною, також делегати затвердили звіт Ревізійної комісії. Було презентовано «Стратегію розвитку Первинної профспілкової організації студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова до 2020 року». Делегати затвердили стратегію та визначили пріоритетні напрями розвитку профспілкової організації. Цей документ є унікальним, адже вперше в Україні у студентській профспілковій організації була розроблена стратегія розвитку. Керівниками функціональних напрямів стратегії були директори Департаментів профкому. Стратегія складається із блоків соціального захисту, працевлаштування, допомоги у відкритті власного бізнесу, івент-проектів, спорту, міжнародних та іміджевих проектів, житлово-побутової роботи, мотивації студентів до вступу та роботи у профспілці. Також, студентам були презентовані проекти змін до нарахування та виплати стипендій, що пропонуються Міністерством освіти і науки України. Побажаємо профспілковій команді подальших успіхів та ефективної роботи щодо захисту прав та інтересів студентів.

Подробнее...
 
День відкритих дверей кафедри «Міське будівництво»

01 101624_Edited10 грудня 2016 року на кафедрі Міського будівництва Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова відбувся День відкритих дверей.

У теплій, невимушеній атмосфері учням шкіл та технікумів викладачі кафедри і студенти 2-4 курсів презентували спеціальність «Міське будівництво та господарство», розповіли про особливості їх майбутньої професії.

Подробнее...
 
Школа Discovery of city

01 101606_Edited10 грудня 2016 року на кафедрі Міського будівництва розпочала свою роботу «Школа Discovery of city». На першому занятті учні Харківських шкіл познайомилися із викладацьким складом кафедри.

Заняття у школі провів доцент, к.т.н. Завальний Олександр Вячеславович, який презентував кафедру, розповів абітурієнтам про переваги навчання у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. На занятті абітурієнти познайомились із спеціальностю «Міське будівництво та господарство» та освітніми програмами підготовки кафедри.

Подробнее...
 
Школа юного геоінформатика та управлінця нерухомістю

01 110 грудня 2016 року на кафедрі Земельного адміністрування та геоінформаційних систем пройшло друге заняття «Школи юного геоінформатика та управлінця нерухомістю». На занятті учні 9, 10 та 11 класів побачили фільм про діяльність кафедри Земельного адміністрування та ГІС, присвячений п’ятдесятиріччю кафедри.

Подробнее...
 
Участь професора Любові Жванко у стипендіальній програмі Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща «Thesaurus Poloniae»

01 19 грудня 2016 р. доктор історичних наук, професор Любов Жванко на запрошення доктора габілітованого, інженера архітектури Богуслава Подхалянського прочитала лекцію «Олександр Ржепишевський (1879 - 1930): доля архітектора на тлі епохи» студентам третього курсу Відділу Архітектури Краківської Політехніки імені Тадеуша Костюшки. Студенти із зацікавленням прослухали виступ, присвячений життю і творчості незнаного в Польщі архітектора польського похоження. Такий досвід є надзвичайно цікавим, оскільки студенти можуть порівняти методи викладання, подачі інформації, як і викладач – її сприйняття студентською аудиторією.

Подробнее...
 
Презентація проекту «Родина Бекетових на карті Харкова»

01 1146890369_n9 грудня 2016 р. на пленарному засіданні щорічної міжнародної краєзнавчої конференції молодих вчених відбулася презентація проекту «Родина Бекетових на карті Харкова», підготовленого науковцями та студентами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та ХНУ ім. В.Н. Каразіна (Співкерівники – завідувачка кафедри історії і культурології, професор О.Л.Рябченко та директор Тронько Центру, професор С.М.Куделко).

Проект об’єднує «місця пам’яті», пов’язані з життям та діяльністю представників родини Бекетових у Харкові.

Подробнее...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Infinity – International Fellowship IN trandisciplinar ITY supported by Erasmus Mundus programme

2Украинско - канадский культурно-образовательный центр

 Украинско- польский культурно-образовательный центр

Другие сайты Университета

Социальные сети:


365-180

INKUBATOR 180

Студенческое радио

1    2015 

2

Расписание МКР для Android

google

b studio_small_Logo

Внимание пользователям Microsoft Office 365

Новая точка входа для почтовых ящиков: mail.office365.com,

а для skydrive - skydrive.com

Внимание пользователей Цифрового репозитория

Для поиска материалов по цифровому репозиторию воспользуйтесь ссылками

Поиск по автору в Worldcat

Поиск по номеру в Worldcat

Поиск по номеру или автору в BASE

(введите текст dccoll:ftkname в поле (Part of) URL обязательно)

Microsoft Office 365

DreamSpark

Кто на сайте

Сейчас 47 гостей онлайн
You are here  : Главная

mon baner